Soutěže13. února  2018 v 17:04  

Jste blázni do sportu? Vyhrajte zlatou kartu se vstupenkami na největší sportovní události

Malá zlatá kartička v sobě ukrývá přístup na desítky sportovních akcích letošního roku. - Foto: Barbora Turazová

Malá zlatá kartička v sobě ukrývá přístup na desítky sportovních akcích letošního roku.Foto: Barbora Turazová

Hledáme největšího sportovního fanouška v Česku. Chcete být u všech domácích zápasů fotbalové a hokejové reprezentace? Vidět fotbalové derby, MotoGP v České republice nebo biatlonový Světový pohár v Novém Městě? Stačí málo. Poslouchat Radiožurnál – olympijský speciál a mít trochu štěstí.

Zlatá vstupenka Radiožurnálu je karta, se kterou od nás dostanete vstupenky na sportovní utkání a závody zdarma. Je pouze jedna a vyhraje ji posluchač stanice Radiožurnál – olympijský speciál v naší mimořádné soutěži. 

Na co dostanete vstupenky? 

Je toho opravdu hodně. Se zlatou kartou získáte vstupenky na všechny letošní zápasy A fotbalové reprezentace v ČR, pražskou derby 2018, zápasy Sparta – Plzeň a Slavia – Plzeň v roce 2018. 

Také dostanete 2 vstupenky na všechny zápasy Českých hokejových her v Pardubicích, 2 vstupenky na zápas finálové série Tipsport extraligy, vstupenky na všechny letošní zápasy mužské nebo ženské basketbalové reprezentace v ČR a roční permanentku pro jednoho na zápasy vybraného basketbalové klubu, všechna utkání Fed cup a Davis cup 2018. 

Poslouchejte olympijské vysílání na nové digitální stanici Radiožurnál – olympijský speciál. Naladíte ji na našem webu, na mobilu v aplikaci iRadio a v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a dalších místech na digitálním rádiu v multiplexu Českého rozhlasu.

A k tomu vstupenky na akci Zlatá tretra, MČR v atletice, Kontinentální pohár v Atletice, tenisové Prague Open, ME ve vodním slalomu v Praze, Speed way Grand prix, Moto GP – Velkou cenu České republiky motocyklů, Memoriál Luboše Tomíčka, Velkou pardubickou, Evropský pohár tahačů v Mostě, SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě. 

Jak kartu vyhrát? 

Každý den zazní jednou ve vysílání archivní záznam reportáže, kterým naši kolegové z Československého rozhlasu přenášeli v roce 1968 do Československa zprávu, že Jiří Raška právě dostává na stupních vítězů zlatou olympijskou medaili. 

Moderátor odehraje záznam z roku 1968, vysvětlí pravidla soutěže a ohlásí začátek soutěžního času. Od této chvíle máte 10 minut na napsání mailu ve znění: Chci Zlatou kartu! A to na e-mail vstupenky@rozhlas.cz. Každý posluchač může hrát jednou denně, ale zato každý den během olympijských her. 

Po skončení olympiády pak jeden z českých olympioniků vylosuje ze všech došlých mailů jediného vítěze. Hrajeme každý den olympiády až do jejího konce! 

Podívejte se na video s Tomášem Lörincem a dozvíte se víc! 

Autor:  Jakub Wojtovič
Pořad: Odpolední Radiožurnál  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí – pátek 13:00  |  Délka pořadu: 9 hodin  
 

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace