Soutěžeaktualizováno 09.10.2017 11:30  

SOUTĚŽ: Máme pro vás startovné na Jizerskou 50!

Jizerská padesátka - Foto: Maxim Čambor

Jizerská padesátkaFoto: Maxim Čambor

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte sadu dárků od pořadatelů tradičních závodů v běžeckém lyžování Jizerská 50.

Možná to takhle v září působí trošku zvláštně, protože 51. ročník slavného závodu se koná v Bedřichově v Jizerských horách až příští rok v únoru. Ale protože součástí Vaší ceny bude také startovné na jeden ze závodů, bude brzy nejvyšší čas začít trénovat. Navíc startovní čísla bývají vyprodaná ve velkém předstihu. 

Kromě startovného Vám pošleme ještě další dárky, mezi nimi třeba právě vyšlou originální knihu Jizerská 50 s podtitulem Závod plný příběhů, která se ohlíží za 50 letou historií závodu. Stejně jako samotný závod představuje unikátní propojení světa nadšených lyžařských amatérů se světem profesionálního sportu. 

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně, dostanete sadu knížek pro dlouhé podzimní večery. Bude mezi nimi např. trilogie Petra Jarchovského „Zahradnictví“, jejíž filmový druhý díl Dezertér můžete aktuálně vidět v kinech. Do sady přidáme i něco pro sportovní fanoušky, druhé číslo nového českého čtvrtletníku pro fotbalovou kulturu Football Club.
 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace