Soutěžeaktualizováno 24.08.2017 10:30  

SOUTĚŽ: navštivte jubilejní 25. ročník Czech Truck Prix

Evropský pohár tahačů v Mostě - Foto: David Kalvas

Evropský pohár tahačů v MostěFoto: David Kalvas

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pozveme vás na závody Evropského poháru tahačů, jubilejní 25. ročník Czech Truck Prix.

Budeme pro Vás mít nejen 2 vstupenky na akci, ale hlavně voucher na projížďku závodním autem po trati právě v rámci závodů Czech truck prix. 

Kromě hlavní série dvou sobotních a dvou nedělních závodů trucků v Mostě uvidíte i tři vložené okruhové seriály: Clio Cup CE, KIA Lotos Race a Škoda Octavia Cup 2017. Každé z klání je zárukou adrenalinových zážitků s tuzemskými jezdci na čelních pozicích. 

Skvělou zábavu slibuje i doprovodný program jubilejní Czech Truck Prix, jehož součástí bude i Monster Truck Show, honičky v autech, salta, projíždění ohněm, jízda po dvou kolech či smyky. 

K tomu ještě přidáme další vstupenky a to na fotbal, na českou fotbalovou reprezentaci, na nejočekávanější zápas současné kvalifikace o postup na MS 2018. Jak určitě víte i z našeho vysílání, v pátek 1. září hostí naše reprezentace úřadující mistry světa z Německa, utkání se odehraje v pražské EDEN ARÉNĚ od 20:45, Radiožurnál ho bude vysílat v přímém přenosu. 

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dnes dárky sportovní, od pořadatelů a partnerů RunCzech běžecké ligy, která v sobotu 9. září pořádá další běžeckou akci - už 22. ročník Birell Grand Prix Praha, což je krásný večerní závod (pro muže na 10 km, pro ženy na 5 km). 

Součástí balíčku bude např. sportovní taška, bunda, ale hlavně startovné na jeden ze závodů na 10 nebo 5 km podle vašeho výběru. Budete tak mít možnost vychutnat si nádherný západ slunce v historickém jádru Prahy. 

Na start se postaví světoví maratonští a půl-maratonští rekordmani a rekordmanky a účastníci olympiád a chybět nebude ani absolutní česká špička včetně Jiřího Homoláče a Evy Vrabcové. Elitní běžce z celého světa doplní devět tisíc hobíků, v kulisách stmívající se Prahy bude jistě na co koukat. 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace