Soutěže4. října  2017 v 10:32  

SOUTĚŽ: Oslavte s námi 50 let od prvního představení Cimrmanů

Cimrmanův Akt po 50 letech v Malostranské besedě - Foto: Jan Němeček

Cimrmanův Akt po 50 letech v Malostranské beseděFoto: Jan Němeček

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, dostanete cen, které souvisejí s výročím 50 let od prvního představení Cimrmanů pro veřejnost v Malostranské besedě.

Zašleme Vám sadu knížek, CD a DVD s cimrmanovskou tématikou. Máme pro Vás např. skutečné knižní skvosty z vydavatelství Albatros Media, třeba Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo, Jára Cimrman, génius, který se neproslavil nebo knížku Křížem krážem po stopách Járy Cimrmana. 

Ke knihám přidáme ještě třeba supraphonské DVD Cimrman sobě aneb Odhalení pamětní desky z platiny, CD a DVD s hrou Proso nebo nejnovější počin našeho Radioservisu, v květnu vyšlé CD ve formátu mp3 Půlstoletí s Cimrmanem, které má podtitul Legendární divadlo z odvrácené strany a je audioverzí stejnojmenné unikátní knížky. 

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně, dostanete cenu gastronomickou. Máme pro Vás tzv. Kanga box mini, což je mini verze profesionálního termo-boxu, který uchová potraviny v chladu nebo v teple. V tomto mini provedení se hodí jak v profesionální kuchyni třeba na uchování nebo transport bylinek nebo krájeného ovoce, v domácím použití je vhodný na svačinu, ale můžete si do něj dát klidně třeba i chlazené pivo v plechovce. 

Tuto cenu nám do soutěže věnovala společnost Premium Gastro, která stejně jako Radiožurnál spolupracuje s Asociací kuchařů a cukrářů České republiky, pořadatelem soutěže Kuchař roku. 

Jak určitě víte z našeho vysílání, národní kolo soutěže Kuchař roku proběhne zítra, tedy 5. října v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL na pražském Výstavišti v Letňanech. S vítězem budeme živě vysílat právě z uvedeného veletrhu rozhovor v rámci Hosta Lucie Výborné v pátek 6. října. 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace