Soutěže11. srpna  2017 v 10:30  

SOUTĚŽ: Podívejte se s námi na mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack

Soundtrack Poděbrady 2016 - Foto:  Festival Soundtrack

Soundtrack Poděbrady 2016Foto:  Festival Soundtrack

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme vám sadu kulturních dárků, ale především vstupenky na mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack!

Na festivalu vystoupí např. držitel Oscara a Felliniho spolupracovník Nicola Piovani, Jaroslav Uhlíř s kapelou zahrají nejslavnější hity a melodie; připraveno je promítání filmu Tři oříšky pro Popelku, kdy geniální hudbu Karla Svobody provede symfonický orchestr zároveň s velkoplošnou projekcí filmu. 

Festival filmové hudby a multimédií Soundtrack se koná od 24. do 27. srpna v Poděbradech. Na festivlu se uskuteční také jediný letošní koncert skupiny Lucie.

Nový rodinný festival Soundtrack je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek. 

Ke vstupenkám ještě přidáme sadu CD, mezi kterými bude např. album Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka s názvem Dospělým a dětem s jejich největšími hity a filmovými písničkami. 

Čtěte také: SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na film Druhá strana naděje, pohádkově lidský příběh o uprchlících

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete jako inspiraci pro Vaše prázdninové cestování sadu turistických průvodců Rother od vydavatelství Freytag a Berndt. 

Máme pro Vás sadu obsahující například průvodce severním Toskánskem, průvodce po Dachsteinu nebo Solné komoře v Rakousku, Madeiru nebo Island. Každý z průvodců obsahuje 50 pečlivě vybraných pěších tras v uvedených pohořích a přilehlých oblastech, orientační mapky i další praktické informace. 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace