Soutěže17. srpna  2017 v 10:30  

SOUTĚŽ: Rozdáváme dárky z Planety R!

13 Zpět k Zemi Planeta R - Foto: Petra Komárková

13 Zpět k Zemi Planeta RFoto: Petra Komárková

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte plno krásných dárků nejen pro děti. Budou to ceny od partnerů, kteří s námi spolupracovali na červencovém projektu Planeta R.

Mezi cenami je dárkový poukaz na atrakce v pražském hračkářství Hamleys, což je největší hračkářství u nás se spoustou atrakcí a zábavy pro děti. Kartu můžete použít například na jízdy na velkém benátském kolotoči, na vstup do zrcadlového bludiště, jízdu na dálkově ovládaných autíčkách a další atrakce. 

Ke kartě do Hamleys přidáme ještě sadu dětských knížek, mezi kterými bude např. oblíbený Čuníkův neobyčejný deník od mladé britské autorky Emer Stamp. 

K tomu všemu pro Vás ještě máme vstupenky do pražského Muzea voskových figurín Grévin, kde se můžete setkat se zahraničními a českými osobnostmi, legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu. 

Figuríny jsou vyrobené vyloženě věrně a můžete se vedle nich posadit, i si na ně sáhnout nebo se s nimi vyfotit. Je mezi nimi nejen americký prezident Donald Trump, britská královna Alžbětě II, ale třeba i Elvis Presley. 

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete tentokrát vstupenky na mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack, který se koná od 24. do 27. srpna v Poděbradech. 

Na festivalu vystoupí např. držitel Oscara a Felliniho spolupracovník Nicola Piovani, Jaroslav Uhlíř s kapelou zahrají nejslavnější hity a melodie; připraveno je promítání filmu Tři oříšky pro Popelku, kdy geniální hudbu Karla Svobody provede symfonický orchestr zároveň s velkoplošnou projekcí filmu. Na festivalu se také uskuteční jediný koncert skupiny Lucie v tomto roce. 

Nový rodinný festival Soundtrack je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek. 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace