Soutěžeaktualizováno 10.08.2017 10:32  

SOUTĚŽ: Rozdáváme vstupenky na basketbalový svátek českého národního týmu

Tomáš Satoranský - Foto: Wikimedia Commons,  Nicolás Arlanzón Martínez,  CC-BY-SA-2.0

Tomáš SatoranskýFoto: Wikimedia Commons, Nicolás Arlanzón Martínez, CC-BY-SA-2.0

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, dostanete sadu dárků sportovních. Jednak pro vás máme ceny od České basketbalové federace, mezi kterými je třeba originální basketbalový míč, reprezentační dres a další dárky.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, dostanete sadu dárků sportovních. Jednak pro vás máme ceny od České basketbalové federace, mezi kterými je třeba originální basketbalový míč, reprezentační dres a další dárky. 

Pošleme vám také vstupenky na basketbalový svátek, na jedno ze dvou přípravných utkání českého národního týmu basketbalistů před letošním mistrovstvím Evropy. 

Přípravná utkání se hrají v hale Královka na pražské Letné a zavítají sem příští týden zvuční soupeři. Týmy kalibru Turecka a Finska už v České republice dlouho nebyly, jsou to sestavy prošpikované hráči z Euroligy a NBA. 

Proti nim se postaví náš výběr v čele s Tomášem Satoranským, který je jediným českým hráčem v americké NBA, hraje za tým Washington Wizards. Vstupenky si můžete vybrat buď na zápas Česko – Turecko 16. 8. nebo zápas našich s Finskem, který se hraje 18. 8. 

K dárkům basketbalovým Vám ještě přidáme ještě dárek turistický, balíček od pořadatelů a partnerů seriálu turistických výšlapů „Koruna Česka aneb nahoru na horu“. Mezi Vašimi cenami bude nejen bezplatná registrace pro dvě osoby na celý seriál, ale i batůžek, vitamínové doplňky, pivo a další dárky. 

Seriál se inspiroval Korunou Himálaje, jejíž držitelé vystoupili na všech 14 osmitisícových vrcholů na celé zeměkouli. Koruna Česka je 14 výšlapů na vrcholy nejvyšších tuzemských pohoří. 

Pokud se v letošním roce zúčastníte alespoň 7 výšlapů nebo zdoláte hory se součtem minimálně 8.848 výškových metrů, budete zařazeni do slosování o zájezd na ZOH do Pchjongčchangu 2018. 

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu knížek pro Vaše letní čtení, mezi kterými bude zejména právě vyšlá krimi „Smrtelná rána“ od jednoho z nejtalentovanějších norských autorů posledních let Thomase Engera. 

Thomas Enger má obrovskou čtenářskou obec po celém světě i mnoho fanoušku i zde v České republice, práva na jeho knihy se prodala do 26 zemí a na základě první a druhé knihy se začne během příštího roku točit televizní série. 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace