Soutěže14. září  2017 v 11:27  

SOUTĚŽ: Rozdáváme vstupenky na tenisový Laver cup!

Tenisový skvost roku se jmenuje Laver cup - Foto:  pixabay.com

Tenisový skvost roku se jmenuje Laver cupFoto:  pixabay.com

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás opravdu unikátní dárek. Díky partnerství Radiožurnálu na špičkových tenisových akcích, máte možnost vyhrát vstupenky na jednu sekci zápasů Laver cup, největší tenisové akce světa roku 2017.

Jak jistě víte z našeho vysílání, Laver cup se koná příští týden od 22. do 24. září v pražské O2 aréně a nastoupí zde např. Roger Federer a Rafael Nadal poprvé jako spoluhráči v týmu Evropy, který v Laver Cupu vyzve Tým světa. 

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, zašleme vám cenu související s legendárním lyžařským závodem Jizerská 50. Budeme pro vás mít právě vyšlou originální knihu Jizerská 50 s podtitulem „Závod plný příběhů“, která se ohlíží za 50 letou historií závodu. Stejně jako samotný závod představuje unikátní propojení světa nadšených lyžařských amatérů se světem profesionálního sportu. 

Nejde jen o výčet dat a statistik a vzácné historické okamžiky, osu publikace tvoří příběhy padesáti osobností z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Každá v knize svým originálním způsobem vyjadřuje svůj vlastní vztah k našemu nejslavnějšímu běžkařskému závodu. 

Co pro ně Jizerská padesátka znamená a jaké na ni mají vzpomínky tak v bohatě obrazově vypravené knize líčí např. David Vávra, Stanislav Řezáč, Martin Koukal, Lukáš Bauer, Kateřina Neumannová, Bjørn Dæhlie, Jan Nezmar, Roman Šmucler, Jan Pirk a mnoho dalších. A to včetně legendárního pana Míky, který absolvoval všech 50 ročníků! 

Ke knize ještě přidáme vstupenky na výstavu s názvem „SKOL!“, která se koná v pražské Galerii Mánes, kde každý z vystavujících umělců ztvárnil Jizerskou 50 vlastním originálním pohledem. Najdete zde obrazy olejomalby i akryly, grafiky, sochu, kresby i fotografie. 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace