Soutěže29. září  2017 v 10:58  

SOUTĚŽ: Vydejte se s námi do Spa hotelu nebo na plochou dráhu

Plochodrážní motocykly nemají brzdy, jezdí se doleva - Foto: Archiv Autoklub Markéta

Plochodrážní motocykly nemají brzdy, jezdí se dolevaFoto: Archiv Autoklub Markéta

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, Vyšleme vás na relaxační neděli pro 2 osoby ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích s degustačním menu v zážitkové restauraci Vyhlídka dle aktuálního gurmánského kalendáře.

Karlovský gastrofestival se během uplynulých let zařadil mezi největší akce svého druhu u nás, jeho mottem je popularizace regionálních producentů a tradiční valašské kuchyně, k níž neodmyslitelně patří mj. frgály, kyselice, slivovice, ale také třeba jehněčí maso, sýry, zvěřina či zabíjačkové speciality. 

Hlavním bodem programu je tzv. Gastro tour s farmářským trhem mezi místními hotely, hospůdkami a penziony v údolí Léskové. V rámci programu se uskuteční např. také Michelinská galavečeře a oběd, mezi doprovodnými programy patří k největším lákadlům soutěž o nejlepší valašský frgál, která se uskuteční v neděli 8. října. V tento den bude také Radiožurnál z Karlovského gastrofestivalu vysílat živě dopolední Radiožurnál. 

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete vstupenky na Memoriál Luboše Tomíčka, který je druhým nejstarším plochodrážním závodem v České republice. Jede se v pondělí 2. října na stadionu Markéta v Praze. 

Uvidíte tvrdé a ostré souboje, které bude svádět šestnáctka špičkových plochodrážních jezdců. Memoriál Luboše Tomíčka je závod nejen pro skalní příznivce ploché dráhy, ale i pro širokou veřejnost – do Prahy se na něj sjíždějí plochodrážní legendy, světoví jezdci z různých států světa. Zažijete tak na vlastní kůži dravou jízdu bez brzd a zábran, ale připravený je i zajímavý doprovodný program. 

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy. 

Autor:  Jakub Wojtovič

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace