Bývalému trenérovi se splnil sen. Setkal se s hráči své oblíbené Viktorie Plzeň

Ježíškova vnoučata plní i hodně nezvyklá přání. Jaroslav Holý z Přeštic se chtěl podívat na trénink fotbalistů Viktorie Plzeň. Přání mu splnila společnost DHL, a tak se nejenom podíval na trénink, ale také mluvil s hráči a nakonec oblékl i dres. - Foto: Tomáš Vodňanský

Ježíškova vnoučata plní i hodně nezvyklá přání. Jaroslav Holý z Přeštic se chtěl podívat na trénink fotbalistů Viktorie Plzeň. Přání mu splnila společnost DHL, a tak se nejenom podíval na trénink, ale také mluvil s hráči a nakonec oblékl i dres.Foto: Tomáš Vodňanský

Ježíškova vnoučata mnohdy plní hodně nezvyklá přání. Mezi ty určitě patří i přání Jaroslava Holého z Přeštic u Plzně. Před penzí býval fotbalovým trenérem a chtěl se podívat na trénink svého oblíbeného klubu Viktorie Plzeň. Přání mu splnila společnost DHL.

Pan Holý se nejenže podíval na fotbal, ale potkal se i s hráči a oblékl si plzeňský dres. „Je to dárek k Vánocům i pro mě,” pochvaluje si jeho manželka, která ho na stadion doprovodila. 

„Na hřišti se mě štěstí vždycky drželo,” vzpomíná mezitím pan Holý. A své štěstí si vyzkoušel i dnes. Společně s hráči fotbalové Viktorky si párkrát kopl do míče. Fotbal přitom hrál naposledy s vnuky, když byli malí, vnukům je dnes už přes třicet let.  

To nejlepší ale přišlo na konec. Plzeňští hráči mu darovali jeho vlastní červenomodrý dres s číslem 80 na zádech. „To je bomba,” neskrýval pan Holý dojetí. 

Ježíškova vnoučata - Foto: Aleš Vavřík

Autor:  Ľubomír Smatana  (ľsm)
Pořad: Ranní Radiožurnál  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–pátek 05:00  |  Délka pořadu: 4 hodiny  
 

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace