Slávisté se v Evropské lize utkají s Astanou o postup ze skupiny. Poslouchejte přímý přenos

Fotbalisté Slavie ve čtvrtek odehrají poslední letošní zápas - Foto: Fotobanka Pixabay, Creative Commons CC0 1.0 Universal

Fotbalisté Slavie ve čtvrtek odehrají poslední letošní zápasFoto: Fotobanka Pixabay, Creative Commons CC0 1.0 Universal

Fotbalisté Slavie ve čtvrtek odehrají poslední letošní zápas, který do značné míry rozhodne o úspěšnosti podzimní sezony.

Český šampion v závěrečném 6. kole skupiny Evropské ligy přivítá Astanu v přímém souboji o druhé postupové místo do vyřazovací fáze. Pražané mají na druhé příčce před kazašským mistrem jednobodový náskok a k účasti v jarním pokračování jim stačí remíza, zatímco soupeř potřebuje zvítězit. 

Přímý přenos zápasu Slavie s Astanou můžete poslouchat od 19 hodin na Radiožurnálu >>

Červenobílí ze skupiny evropských pohárů ještě nikdy v historii nepostoupili. V sezoně 1995/96 sice došli až do semifinále Poháru UEFA, ale tehdy se hrálo vyřazovacím způsobem. Utkání v Edenu začne v 19:00 a očekává se návštěva okolo 15 tisíc diváků. 

Plzeň, která už má postup jistý, nastoupí ve 21:05 v Izraeli proti Hapoelu Beerševa. Naopak fotbalisté Zlína se s Evropskou ligou rozloučí, na Andrově stadionu v Olomouci bude od 19:00 jejich posledním soupeřem lídr ruské ligy Lokomotiv Moskva. 

Autor:   ČTK
Pořad: Ranní Radiožurnál  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–pátek 05:00  |  Délka pořadu: 4 hodiny  
 

Nové články v rubrice

 

Diskuse

Český rozhlas si váží názoru posluchačů a má zájem o korektně vedenou diskusi. Vyhrazuje si proto právo skrýt příspěvky, které odporují dobrým mravům, jsou xenofobní, porušují platné zákony, poškozují dobré jméno Českého rozhlasu, nebo mají reklamní charakter.

Návod na použití diskusního systému DISQUS naleznete zde.

 
tyto komentáře používají systém Disqus
 

Sledujte nás

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace