Karlínské filmové léto 2013

Karlínské filmové léto 2013 - Foto: Adéla Knajzlová

Karlínské filmové léto 2013Foto: Adéla Knajzlová

Český rozhlas Regina opět zve všechny milovníky českých i zahraničních filmů na tradiční Karlínské filmové léto.

Sponzoři Karlínského filmového léta - Foto: Adéla Knajzlová

Sponzoři Karlínského filmového létaFoto: Adéla Knajzlová

 

Letní kino Regina 

Hybešova 10
Praha 8
Tel: 221 553 900 

www.regina.rozhlas.cz
www.facebook.com/radio.regina 

Jak se k nám dostanete? 

Tramvaj: 3, 8 zastávka Urxova 

Metro: Trasa C stanice Florenc, Trasa B stanice Křižíkova 

VSTUPNÉ: 50,- Kč

Není zaveden předprodej. 

Pokladna kina je otevřená jednu hodinu před začátkem představení. 

V kolik hodin promítáme? 

V čevnu a červenci začínají představení ve 21:30v srpnu vždy ve 20:30 a v září již od 20:00

VŠECHNA PŘEDSTAVENÍ JSOU MLÁDEŽI DO 15 LET NEPŘÍSTUPNÁ, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. 

Kapacita kina 350 míst. Sedadla nejsou číslovaná. 

Vstup se psy zakázán. 

PROGRAM

ZÁŘÍ 

Začátky představení  ve 20:00

 

Pátek 6. září
OSAMĚLÝ JEZDEC   (The Lone Ranger)   USA    151 min.
Vzrušující dobrodružství plné akce a humoru, které nabízí nový pohled na legendárního maskovaného hrdinu. Indiánský bojovník Tonto (Johnny Depp) se dělí o dosud nevyřčené příběhy, které způsobily proměnu Johna Reida (Armie Hammer), muže zákona, v legendu spravedlnosti – společně s diváky se vydává na divokou jízdu plnou velkolepých překvapení a humorných neshod, které musejí oba rozpačití hrdinové překonat, aby dokázali společně bok po boku bojovat s lidskou chamtivostí a korupcí.

 

Sobota 7. září
POT A KREV   (Pain and Gain)  USA   129 min. 
Když to nemůžeš mít, musíš si to vzít. Režisér Michael Bay v černé akční krimi  dokazuje, že to nejde. Spolu s ním vás o tom přesvědčí Mark Wahlberg a Dwayne Johnson v rolích urostlých hochů z posilovny, kteří se k Americkému snu vydali do pekel. Daniel Lugo je trenér z posilovny, který ve volných chvílích myslí jen na to, jak zbohatnout. Proto vymyslí plán, do něhož zasvětí dva kumpány, Adriana - chlapíka totálně rozhašeného steroidy, a čerstvě propuštěného recidivistu. Unesou Danielova bohatého klienta. Kdyby všichni zúčastnění aktéři nebyli naprostí pitomci, možná by to i vyšlo. Plán ale selže hned v samém zárodku. 

Neděle 8. září
TENKRÁT NA ZÁPADĚ   (C’era una volta il West)   IT/USA  166 min.
Tenkrát na Západě kombinuje dva základní konflikty: příběh mlčenlivého muže, zvaného Harmonika, který přijíždí do malého městečka Flagstone na Jihozápadě a z důvodů, jež zná jen on, hledá muže jménem Frank. Jeho trpělivá cesta za pomstou se splétá s příběhem mladé ženy, Jill, která opustila svůj život v neworleanském bordelu, vdala se za farmáře Bretta McBaina a přijíždí za ním na farmu Sweetwater. Nachází však svého muže a jeho tři děti mrtvé, a stává se tak majitelkou půdy, která je zdánlivě bez ceny – ovšem jen na první pohled. Je to jediné místo se zdrojem vody v kraji a blížící se stavba železnice by z farmy učinila důležitý uzel a jádro nového města. To ví velmi dobře železniční magnát Morton, jehož snem je spojit obě pobřeží Ameriky, i jeho „výkonná ruka“ Frank, který měl pozemek od McBaina koupit, ale místo toho vyvraždil celou rodinu a nechal vinu padnout na místního banditu Cheyenna a jeho muže. Harmonika s Cheyennem se, každý z vlastních pohnutek, stávají ochránci Jill proti Frankovi, jehož krutost a ambice už nedokáže ovládnout ani Morton, a komplikovaný tanec smrti, v němž umírají sny i jejich nositelé a odchází starý dobrý Západ, se blíží ke svému poslednímu akordu.

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace