NEPŘEHLÉDNĚTE: Regina od 2. listopadu v novém

Rozhlasové studio - Foto: Honza Ptáček

Rozhlasové studioFoto: Honza Ptáček

Stanice Český rozhlas Regina připravuje od 2. listopadu tři velké změny. Přejmenuje se na Český rozhlas Regina DAB Praha, změní se její program a vysílat bude za pomoci digitální technologie.

Hity, doprava, informace 

Regina DAB Praha bude i nadále vysílat pro obyvatele hlavního města a jeho okolí, zaměří se především na lidi s aktivním způsobem života a na řidiče. Zprávy uslyšíte každou půlhodinu a informace z pražské dopravy každých 15 minut. Zpravodajské vstupy se budou vysílat v průběhu celého dne a nabídnou aktuální pražská témata, sport, přehled tisku a samozřejmě předpověď počasí. Změní se také hudba. „Nová“ Regina bude vysílat hity posledních 20 let. 

Program 

Některé pořady zůstanou zachovány, jiné se změní a další přibudou. Pořad Prahou křížem krážem bude nadále putovat po zajímavých místech Prahy, Reginatipy nabídnou tipy na trávení volného času, v pořadech S vámi v Praze a Až na dřeň uslyšíte zajímavé hosty. Nový bude pořad K věci, který nabídne diskusi s významnými osobnostmi veřejného života nad aktuálními pražskými tématy. Připraveny jsou i Poradny – zdravotní, právní, finanční, zkrátka to, co vás nejvíc zajímá. 

Nalaďte se s námi! Nezapomeňte od 2. listopadu poslouchat Regina DAB Praha v experimentálním multiplexu DAB+ z Žižkovské věže na kanále 12C. A pokud ještě nemáte digitální přijímač, uslyšíte nás na www.reginadabpraha.cz

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace