Regina oslaví svůj svátek zahradní slavností

Lehátka v altánu na zahradě Českého rozhlasu v Karlíně - Foto: Tereza Čistotová

Lehátka v altánu na zahradě Českého rozhlasu v KarlíněFoto: Tereza Čistotová

Koncert skupiny Light & Love, tančírna v zahradním altánu, divadlo pro děti a filmové představení v letním kině – to vše nabídne oslava svátku pražské stanice Českého rozhlasu Regina DAB Praha. Konat se bude v zahradě budovy Českého rozhlasu v Karlíně v Hybešově ulici v sobotu 9. září.

„Zatímco ostatní rádia slaví narozeniny, my jsme využili toho, že Regina má na začátku září svátek, a připravili jsme pro posluchače jeho oslavu. Završíme tím i projekt Letní scény Regina, kdy jsme na naší zahradě po celé léto nabízeli nejen letní kino, ale také koncerty, taneční večery nebo divadélka pro děti. V sobotu 9. září nabídneme program od 15 hodin až do pozdního večera, a to úplně zadarmo,“ říká ředitel Českého rozhlasu Regina DAB Praha Tomáš Pancíř.  

Posluchači se dozvědí i podrobnosti o digitálním rozhlasovém vysílání. Právě jeho průkopníkem Regina DAB Praha je. Posluchači stanici mohou poslouchat na internetu a v digitálním vysílání DAB+, díky novým technologiím si mohou užívat kvalitnější zvuk a také doprovodné služby – třeba obrázky ukazující přímo na displeji rádia předpověď počasí nebo aktuální informace. 

Čtěte také: Letní scéna Regina
Letní kino na zahradě Regina DAB Praha

A na co konkrétně se mohou návštěvníci oslavy svátku Reginy DAB Praha 9. září těšit? 

Od 15 hodin bude pro ty nejmenší nachystáno divadelní tvoření s herečkou Henrietou Hornáčkovou. Děti si mohou vyzkoušet, jak těžká je řehole každého herce a herečky. Následovat bude od 17 hodin koncert sourozeneckého dua Honzy a Lukáše Balcárkových vystupujícími pod jmény Johny Rainbow a Kosak, tedy kapela Light & Love. Sourozenci pocházející z Nového Jičína a proslavili se hlavně hity Blueberry Sky, True a nebo Calling. Což mimochodem patří mezi nejhranější české písničky na rádiu Regina DAB Praha.
 

Po koncertu bude pro všechny návštěvníky slavnosti připravena tančírna v zahradním altánu. K tanci a k poslechu zahraje swingová kapela. Pokud nevíte, jak se swing tančí, nebojte. V průběhu tančírny budou nápomocni lektoři tance, kteří rádi všem poradí.  

A od 21 hodin bude připraveno promítání letního kina a amerického romantického muzikálového snímku La La Land. Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. 

Během celého dne bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program v podobě otevřené zahrady s občerstvením a pro ty nejmenší i skákací hrad. A malé překvapení pro všechny příchozí dámy se jménem Regina. Každá Regina od nás dostane malý dárek ke svému svátku! 

Pořad: Speciál  |  Stanice: Regina DAB Praha
Čas vysílání: Mimořádné pořady  
 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace