V Letňanech začínají veletrhy pro rodinu a volný čas

Pražský veletržní areál v Letňanech - Foto: Tomáš Adamec

Pražský veletržní areál v LetňanechFoto: Tomáš Adamec

Na letňanském výstavišti začíná v 11:00 hodin soubor veletrhů pro rodinu a volný čas. Až do 15. dubna tam návštěvníci najdou 350 vystavovatelů a čeká je i zajímavý doprovodný program.

V sekci For Pets se budou například prezentovat kočky nebo zakrslí králíci, dojde i na ukázku výcviku vodicích psů. 

"Na veletrhu For Kids budou vystupovat děti z domu dětí a mládeže, připravily si celé pásmo programů, tance, zpěvy, dále zde budou divadelní představení pro děti a cirkus free style arena, kde si starší děti mohou vyzkoušet, jak zacházet s frisbee, s jojem, s hacky sackem, naučit se jezdit na longboardu - samozřejmě všechno bude pod dohledem zkušených instruktorů," dodává za organizátory Alena Vrátná. 

Autor:  Anna Zunová

Nové články v rubrice

Praha
  Od 6.7.2015 08:55 do 11:00; v ulici V botanice v obci Praha; křižovatka s ulicí Zborovskou; nehoda; 2 havarovaná vozidla; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; 2x OA, bez zranění osob.
  Od 6.7.2015 08:50 do 10:55; na silnici třídy I v obci Praha; ulice Vídeňská, nájezd na Jižní spojku; nehoda nákladního vozidla; neprůjezdný pruh, 2 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; OA x ...
  Od 6.7.2015 08:30 do 10:35; na silnici třídy I v obci Praha; ve směru do centra, v ulici Zenklova; nehoda; neprůjezdný pruh, 3 havarovaná vozidla; probíhá vyšetřování nehody; 3x OA, bez zranění osob.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas