Hlasujte pro hit týdne!

Vybírejte hit týdne! - Foto:  Český rozhlas

Vybírejte hit týdne!Foto:  Český rozhlas

Regina DAB Praha – to je nejvíc hitů v digitálu. Pojďte s námi hledat ten nejlepší - každou neděli po 19. hodině, k tomu uslyšíte aktuální světové žebříčky, žhavé novinky a pohledy zpátky. Ve hře je pokaždé devět hitů z našeho playlistu, ale jen šest postoupí dál. Které? O tom rozhodujete jen vy svými hlasy vždy do pátku do 12 hodin. Uvádějí Petr Jungmann a Honza Chlaň.

Odvysílané díly Hitu týdne si můžete poslechnout v našem archivu. 

NF – Let You Down

Michiganský rapper, zpěvák NF, se stal velkým překvapením posledních týdnů v evropských chartech se singlem z aktuální desky Perception.

www.nfrealmusic.com

Ed Sheeran with Andrea Bocelli – Perfect Symphony

3x vyhrál Ed Sheeran s touto baladou Hit týdne, vyhrál i britský žebříček ve verzi s Beyoncé, ale je tu další verze s famózním italským tenorem . A ryšavý Brit zpívá dokonce italsky!

www.edsheeran.com

Mirai – Anděl

Trojice ze Severní Moravy se loni stala jedním z objevů naší scény, vydala i debutové album Konnichiwa. Jednou z nejsilnějších písní je Anděl s velmi emotivním videoklipem.

miraimusic.cz

Imagine Dragons – Whatever It Takes

Rockband z Las Vegas je letos jedním z nejúspěšnějších interpretů Hitu týdne, v dubnu přijedou do Prahy a teď slaví úspěchy s dalším singlem z alba Evolve.

www.imaginedragonsmusic.com

Rita Ora – Anywhere

Půvabná herečka a zpěvačka z Londýna zažívá dosud nejlepší chvíle své kariéry, za letošní rok má 3 mezinárodní top hity – svůj a Sheeranův Your Song, Lonely Together s Aviciim a teď další se Švédem Alessem.

ritaora.com

James Arthur – Naked

Vítěz britského X Factoru z roku 2012 a majitel mimořádného hlasu James Arthur má další nádhernou baladu, která ohlašuje chystané album. Je k ní i retro videoklip, který stojí za vidění.

www.jamesarthurofficial.com

U2 – Get Out Of Your Own Way

Jedna z nejslavnějších rockových kapel vydala na konci roku 14. studiové LP Songs Of Experience,které ihned zamířilo do nejvyšších pater albových žebříčků. Irští veteráni překvapili svěžím soundem a po pilotním hitu You’re The Best Thing About Me je tu další povedený single.

www.u2.com

Alan Walker feat. Noah Cyrus & Digital Farm Animals – All Falls Down

Miley Cyrus je už dávno zavedenou hvězdou. Teď je tady její mladší sestra Noah. Tu nám poprvé naservíroval úspěšný DJ z Bergenu Alan Walker. Třetím do party je britský producent Digital Farm Animals.

alanwalker.no

O5 & Radeček – Budu rád

Zavedená kapela z jesenických hor nahrála ústřední písničku pro komedii odehrávající se v krkonošských horách – Špindl. Dámská jízda právě plní sály kin a písnička dostala před pár týdny nový filmový videoklip.

www.o5.cz

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace