The Snuff, naděje české kytarové hudby

The Snuff - Foto:  www.thesnuff.eu

The SnuffFoto:  www.thesnuff.eu

V Nočním proudu Jitky Benešové se poslední pátek roku 2014 vynořila pražská rocková skupina The Snuff. Kapela supportovala koncerty už zavedených starších kolegů, jako jsou Škwor nebo Wohnout.

Pomalu se ale staví na vlastní nohy, k čemuž jí pomáhá i letošní albová novinka nazvaná Lotus. V tomto případě se nejedná o auto, ale o unesenou dívku, kterou si vyhlédli obchodníci s bílým masem. Tématu se dotýkají hned tři písně, které tvoří nosnou linii CD. 

The Snuff patří k velkým nadějím tuzemské tvrdší kytarové scény, proto nepřekvapí, že se kapele už podařilo hrát i v zahraničí. Výhradně anglické texty k cestování po světě přímo vybízejí. 

Autor:  Jitka Benešová  (jib)
Pořad: Noční proud  |  Stanice: Regina DAB Praha
Čas vysílání: vysíláno na Regině do 1. lisopadu 2015, pak Dvojka  
 

Nové články v rubrice

 • 27. října  2015     Audio  rubrika: Noční proud

  Noční proud o Evě Olmerové

  V pátek 23. října se na trhu objevilo v mnoha ohledech unikátní výběrové album nahrávek Evy Omerové (1934 - 1993) nazvané ... jak dynamit, které představuje víceméně snímky vůbec poprvé vydané na hudebním nosiči. Písně...

   
 • 23. října  2015     Audio  rubrika: Noční proud

  Zpěvák Voxel v Nočním proudu

  Hostem pátečního Nočního proudu Jitky Benešové byl zpěvák Voxel. Rok a půl po debutu All Boom! připravil albovou novinku Motýlí efekt. Tentokrát je on sám výhradním autorem hudby ke všem písním z alba.

   
 • 23. října  2015     Audio  rubrika: Noční proud

  Noční proud a V + W

  Hosty moderátora Ilji Kučery ml. v Nočním proudu byli režisér Petr Svojtka a herec, zpěvák a hudební producent Roman Říčař. Tématem bylo především velmi zajímavé představení V+W Revue, které uvádí divadlo ABC u příležitosti...

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace