Až na dřeň

Čas vysílání: neděle 12:04  |  Délka pořadu: 55 minut  
 
Až na dřeň - Foto: Eva Dvořáková

Až na dřeňFoto: Eva Dvořáková

O radostech i trápeních se známými osobnostmi. Moderuje Kateřina Kubalová.

Našimi hosty jsou herci, zpěváci, sportovci i lékaři, spisovatelé nebo filmaři, zkrátka lidé, kteří mají o čem mluvit. A my se jich nebojíme zeptat nejen na to, co je těší a zajímá, ale i na to, co je trápilo či trápí, nebo na co by ve svém životě raději zapomněli. Pořad Až na dřeň zkrátka nezůstává jen u nablýskané slupky, ale nahlíží i do třináctých komnat. 

Za léta, kdy je Až na dřeň nedílnou součástí vysílání Reginy, už k našemu mikrofonu usedly desítky osobností všech možných oblastí veřejného života, namátkou herečka Květa Fialová, chirurg Pavel Pafko, skladatel Karel Vágner, zpěvák Petr Janda, nebo spisovatel Ivan Kraus. Nechyběla ani speciální vánoční vydání a výběr toho nejlepšího, který pravidelně připravujeme na období letních prázdnin. 

Ohlasy i tipy na osobnosti, které byste rádi v pořadu Až na dřeň slyšeli, můžete posílat na email autorky katerina.kubalova@rozhlas.cz. 

Historie pořadu:
Pořad vysíláme od září 2008, kdy si jeho autor Petr Kouba začal do studia zvát známé osobnosti a klást jim zvídavé otázky na tělo. V únoru 2009 převzala moderátorskou štafetu Kateřina Kubalová, která dnes pořad připravuje. 

Pořad: Až na dřeň  |  Stanice: Regina DAB Praha
Čas vysílání: neděle 12:04  |  Délka pořadu: 55 minut  
 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace