Soutěž o vstupenky na veletrh FOR INDUSTRY

For Industry - Foto: ABF a.s.

For IndustryFoto: ABF a.s.

Soutěž skončila. Výherkyněmi jsou Božena Olšáková, Alena Košková, Petra Komárková.

V termínu 15. – 18. května 2018 se uskuteční mezinárodního průmyslového veletrhu FOR INDUSTRY, jehož hlavními obory jsou strojírenství, povrchové úpravy, elektrotechnika a energetika, logistika a svařování. Nabídku volných pracovních pozic v technických oborech zprostředkuje dvoudenní akce FOR JOBS. 

Na nedostatek technických pracovníků si stěžuje většina výrobních podniků. Právě proto vznikla dvoudenní doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY s názvem FOR JOBS (15. – 16. květen 2018), která má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech, cílovou skupinu odborných návštěvníků veletrhu FOR INDUSTRY a také tradiční spolupráci se studenty technických směrů SŠ a VŠ. Partnery akce jsou MŠMT a Úřad práce. 

Ani v letošním roce nebude chybět řada atraktivních přednášek, seminářů nebo workshopů, které budou po celé čtyři veletržní dny nepřetržitě probíhat v Kongresovém sále pro 650 osob i v ostatních zrekonstruovaných menších sálech. První den veletrhu, 15. května, se uskuteční akce zaměřená na export a za účasti vysokých představitelů vlády – LÍDŘI ČESKÉHO EXPORTU. Příznivci 3D technologií si přijdou na své na konferenci a největší výstavě trendů v oboru 3D tisku v ČR – 3Dexpo, která bude po celou dobu veletrhu probíhat v hale 6. 

Více na www.forindustry.cz

Soutěžní otázka:
Po kolikáté se letos koná veletrh FOR INDUSTRY?
a) po 15.
b) po 16.
c) po 17.
Prvních pět soutěžících, kteří zašlou správnou odpověď, dostanou 2 vstupenky na veletrh FOR INDUSTRY v PVA EXPO PRAHA v Letňanech (15. – 18.5.2018). 

Odpověď na soutěžní otázku včetně svého jména a kontaktu zašlete na e-mail: marketing.regina@rozhlas.cz 

Soutěž trvá do vyčerpání výher. 

Soutěž se řídí Pravidly pro účast v soutěžích ČRo Regina. 

Každý účastník má nárok pouze na jednu výhru. Finanční plnění výher není možné. 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace