Reginatipy20. června  2018 v 00:00  

T-mobile Olympijské běhy

Běh - Foto:  Wokandapix, Fotobanka Pixabay

BěhFoto:  Wokandapix, Fotobanka Pixabay

Dnes se po celé republice konají T-mobile Olympijské běhy. Ten hlavní se uskuteční v pražské Stromovce. Trasy budou připraveny jak pro děti, tak pro dospělé závodníky a na startovní čáře se objeví i osobnosti ze sportovního světa.

Reginatipy19. června  2018 v 00:00  

Dobrý proti severáku

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana - Foto:  Žižkovské divadlo

Žižkovské divadlo Járy CimrmanaFoto:  Žižkovské divadlo

Do Žižkovského divadla Járy Cimrmana můžete dnes večer od 19:00 hodin zajít na romantickou tragikomedii Dobrý proti severáku. Jde o adaptaci populárního rakouského románu, který se celý odehrává po e-mailech. Jakou má jejich virtuální vztah šanci ve skutečném světě? To se dozvíte dnes od 19:00 hodin v Žižkovském divadle.

Reginatipy18. června  2018 v 00:00  

Pocta Rychlým šípům v Lucerně

Rychlé šípy - Foto:  Český rozhlas

Rychlé šípyFoto:  Český rozhlas

První díl komiksu Rychlé šípy byl otištěn 17. prosince 1938 v časopisu Mladý hlasatel. Autorem příběhů byl spisovatel Jaroslav Foglar a ilustrátorem Jan Fischer. Letos v prosinci to tedy bude 80 let, co Rychlé šípy spatřily světlo světa. V Galerii Lucerna je tak pro fanoušky připravená výstava Pocta Rychlým šípům.

Reginatipy17. června  2018 v 00:00  

Den otců na Pražačce

Dnes mezi 14. a 18. hodinou si můžete ve sportovním areálu Pražačka užít happening konaný u příležitosti Dne otců. Čeká vás mezinárodní fotbalový turnaj, adrenalinové aktivity, kreativní dílny nebo živá hudba. Chybět nebudou také deskové hry.

Reginatipy16. června  2018 v 00:00  

Startuje Karlínská scéna Regina

Karlínská scéna Regina - kino - Foto: Eva Dvořáková

Karlínská scéna Regina - kinoFoto: Eva Dvořáková

Dnešním dnem otevíráme u nás na zahradě Karlínskou scénu Regina. Celé léto si můžete užívat novinek z oblasti filmů, s dětmi můžete vyrazit na divadelní pohádky, s kamarády pak třeba na koncert. Dnes večer ve 21:30 hodin začínáme promítáním českého filmu Věčně tvá nevěrná.

Reginatipy15. června  2018 v 00:00  

Pivo na Náplavce

Půllitr - Foto: Fotobanka Pixabay

PůllitrFoto: Fotobanka Pixabay

Dnes a zítra můžete zajít na Náplavku na festival malých a mini českých pivovarů. Svá nejlepší piva přiveze až 50 českých minipivovarů. Těšit se můžete i na speciální světlý osmistupňový ležák Vltavská čubička. K pohodě na Náplavce nebude chybět ani hudba.

Reginatipy14. června  2018 v 00:00  

Michal Pavlíček na Střeleckém ostrově

Michal Pavlíček - Foto: Eva Dvořáková

Michal PavlíčekFoto: Eva Dvořáková

Na Střeleckém ostrově si dnes od 19:00 hodin můžete užít koncert Michala Pavlíčka s názvem Pošli to tam. Poprvé živě zahraje i několik skladeb z připravovaného alba POŠLI TO TAM TOUR. Jako hosté s ním vystoupí zpěváci Bára Basiková a Matěj Ruppert.

Reginatipy13. června  2018 v 00:00  

Ozzy Osborne v Praze

Ozzy Osbourne - Foto: focka /flickr,  CC BY-ND 2.0

Ozzy OsbourneFoto: focka /flickr, CC BY-ND 2.0

Dnes večer v pražských Letňanech vystoupí rocková legenda Ozzy Osborne. Ozzy slaví své padesátileté působení na hudební scéně a jak jinak, než světovým turné. Do Prahy si sebou přivezl i další hudební osobnosti.

Reginatipy12. června  2018 v 00:00  

Obraz Doriana Graye ve Švandově divadle

L. Veselý, O. Kraus v inscenaci Obraz Doriana Graye - Foto:  Švandovo divadlo © M. Hančovský

L. Veselý, O. Kraus v inscenaci Obraz Doriana GrayeFoto:  Švandovo divadlo © M. Hančovský

Švandovo divadlo dnes večer od 19:00 hodin představí klasické dílo z roku 1891 Obraz Doriana Graye. Představení zobrazuje současné zoufalé tápání těch, kteří už neřeší, jak přežít, ale jak žít. Je o lidech, kteří hledají, čím naplnit svůj život v době, kdy je možné úplně vše.

Reginatipy11. června  2018 v 00:00  

Indiáni v Náprstkově muzeu

Američtí indiáni (ilustrační foto) - Foto:  Wyosunshine, Fotobanka Pixabay

Američtí indiáni (ilustrační foto)Foto:  Wyosunshine, Fotobanka Pixabay

V Náprstkově muzeu právě probíhá výstava Indiáni. Při putování výstavou se seznámíte s původními obyvateli Severní a Jižní Ameriky, dozvíte se jaké měli zvyky a tradice a jak je to s tradicemi dnes. Nechybí ani atraktivní předměty, jako jsou zmenšené trofejní hlavy ekvádorských Jívarů, péřová čelenka parikó brazilských Bororů nebo překrásná maska vlčí bytosti.

    První  |  Předchozí
Stránka 1  z celkem  153
Další  |  Poslední

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas