Reginatipy7. listopadu  2014  

Na Smíchově se sejdou mladé kapely z celého světa

V prostorách smíchovského pivovaru Staropramen je dnes a v sobotu druhý ročník showcaseové akce Nouvelle Prague. Přehlídka mladých kapel je první podobného typu u nás a představí se tam kapely z Izraele, Spojeného království, Austrálie nebo také z Jihoafrické republiky. Kapely mezi sebou ale nesoutěží. „Na jedno místo v jeden čas se sejdou významní promotéři, agenti a zajímavé kapely, které se těmto profesionálům chtějí předvést, aby si je ti dotyční promotéři a agenti případně zabukovali na nějaké své festivaly. Jedna část je konferenční, kde profesionálové budou diskutovat. Závěrem je vystoupení headlinera - belgické kapely Balthazar a kapely Zrní," říká pořadatel Michal Rejzek.

 

Skupina Zrní před nedávnem vydala nové CD Následuj kojota. Jak vznikalo a kde jinde ještě kapelu uvidíte koncertovat, jsme se zeptali členů skupiny, Jana Ungera a Jana Fišera. Poslechněte si celý rozhovor i s hudebními ukázkami.

Vložit na svůj web

Autor:  Michaela Bezvodová

Nové články v rubrice

 • 22. dubna  2018       rubrika: Reginatipy

  Den Země na Kampě

  Přijďte oslavit Den Země. Připravené jsou soutěže, jarmark, workshopy, koncert, divadlo, taneční vystoupení a další. V neděli 22. dubna od 12 hodin v parku na Kampě.

   
 • 21. dubna  2018       rubrika: Reginatipy

  Bylinkový den v Národním zemědělském muzeu

  Jak se bez chemie vypořádat s plevely? Jak vybudovat na balkoně stále rozkvetlou bylinkovou zahrádku? A co třeba připravit si domácí repelent? To všechno a ještě víc se dozvíte během Bylinkového dne v Národním zemědělském...

   
 • 20. dubna  2018       rubrika: Reginatipy

  Můj šálek Kafky

  Jiří Slíva se nechal inspirovat židovským humorem, Franzem Kafkou, Golemem a židovskými symboly. Výsledkem je výstava grafik a obrazů Můj šálek Kafky. Navštívit ji můžete v galerii Roberta Guttmanna v pražském Židovském...

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace