Reginatipy10. září  2014  

Výměnný Bazárek 8 dává věcem novou šanci

Hub Praha - Foto:  Hub Praha

Hub PrahaFoto:  Hub Praha

Obměnit svůj šatník můžou návštěvníci sdíleného pracovního prostoru Impact Hub Praha. V 19:00 hodin tam začíná bazar oblečení a doplňků. Podmínkou účasti je přinést alespoň jednu věc. Za tu si pak lidé můžou odnést cokoliv z nabízeného zboží. Zbytek věcí využije charita. "Dámské oblečení je rozdělené na trička, tílka, bundy, kabáty, tašky. A potom jsou tam tři zvláštní podsekce. Jedno jsou pánové, další jsou děti a poslední jsou knihy, DVD, šperky, šampony," popisuje, co Bazárek 8 nabídne, jeho zakladatelka Kateřina Coops.

Autor:  Karolína Kumpfová

Nové články v rubrice

 • 22. října  2016       rubrika: Reginatipy

  Dýňové hrátky

  Přijďte i s dětmi na Dýňové hrátky do Botanické zahrady Praha. Na rodiny s dětmi čeká bohatý program a záleží jen na vaší zručnosti, co si odnesete domů. O víkendu 22. a 23. října v Tróji.

   
 • 21. října  2016       rubrika: Reginatipy

  Jablečné slavnosti

  Máte rádi jablka? Užít si je můžete dosytosti na náměstí Jiřího z Poděbrad. K ochutnání budou mošt, cider, štrůdly, žemlovky a další jablečné dobroty. V pátek 21. a v sobotu 22. října od 8 do 18 hodin.

   
 • 20. října  2016       rubrika: Reginatipy

  Snow Film Fest

  Adrenalinové záběry, autentická atmosféra a silné příběhy lidí z oblasti extrémního lyžování, zimního lezení, expedic a dalších zimních aktivit uvidíte na festivalu Snow film. Začíná ve čtvrtek 20. října v kině AERO....

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2016 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace