Ze života Romů4. února  2019 v 10:39  

Laboratoř nápadů

Workshop je určen pro mladé lidi ve věku 18 až 30 let - Foto:  pixabay.com

Workshop je určen pro mladé lidi ve věku 18 až 30 letFoto:  pixabay.com

Mají dnešní mladí lidé zájem o svůj region? Jaké problémy je tíží a mají vůbec chuť hledat inovativní řešení? Možnost zapojit se do skutečného dění a prosadit své nápady nabízí projekt Laboratoř nápadů, do kterého se mohou zájemci přihlásit v Ústí nad Labem a v Ostravě.

V rámci Projektu Lidé lidem pořádá společnost P3 – People, Planet, Profit s podporou organizace British Council Laboratoř nápadů. 

Workshopu se mohou zúčastnit mladí lidé ve věku 18-30 let, kteří se zajímají o své okolí, nejsou jim lhostejné společenské problémy a mají zájem hledat jejich řešení například formou sociálního podnikání a inovací. 

A jak bude workshop probíhat? Účastníci budou s pomocí odborníka hledat řešení konkrétního regionálního problému, který si sami zvolí a navrhované řešení budou prezentovat expertnímu panelu složenému z významných osobností kraje, podnikatelů i zástupců neziskových organizací. 

Workshop Laboratoř moci bude probíhat v následujících termínech: 

Ústí nad Labem - středa 20. února 2019 v Dobrovolnickém centru Laboratoř nápadů 

Ostrava - sobota 23. února 2019 v Impact Hubu 

Zájemci o účast z Moravskoslezského kraje se mohou přihlásit u koordinátorky Ireny Štulíkové Ireny Štulíkové na telefonním čísle 737 161 512, nebo e-mail: stulikovai@post.cz a z Ústeckého kraje u kordinátorky Lenky Černé na telefonním čísle 606 512 905, nebo e-mail: lenka@dcul.cz.

Autor:  British Council

Nové články v rubrice