Jedovatí hadi - jak na ně? Poradí RNDr. Pavel Moucha!

RNDr. Pavel Moucha krmí největšího krokodýla žijícího v zajetí v ČR - Krakena - Foto: Jana Myslivečková

RNDr. Pavel Moucha krmí největšího krokodýla žijícího v zajetí v ČR - KrakenaFoto: Jana Myslivečková

Každý poslední čtvrtek v měsíci vítáme v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové hosty ze ZOO Dvůr Králové. Letošní první návštěva připadne na 30. ledna 2014. Po 11. hodině moderátorka Zuzana Boučková přivítá ve studiu odborníka ze ZOO Dvůr Králové nad Labem RNDr. Pavla Mouchu, se kterým bude hovořit o chovu plazů a ryb, jak doma tak v ZOO.

Řeč bude o jedovatých hadech, pavilonu Vodních světů i nové expozici Zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem, která se týká Afriky. 

Užovka červenohlavá - mládě - Foto: Zoo Jihlava

Užovka červenohlavá - mláděFoto: Zoo Jihlava

Náš host ze ZOO Dvůr Králové bude ve čtvrtečním dopoledním vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové také proto, abyste si mohli po 11. hodině zavolat na čísla do živého vysílání 495 582 222 nebo 495 582 223 a zeptat se na to, co zajímá právě vás. 

Do zákulisí života v Královédvorské ZOO vás necháváme nahlédnout na frekvencích Českého rozhlasu Hradec Králové vždy poslední čtvrtek v měsíci po jedenácté hodině. 

 

RNDr. Pavel Moucha, hlavní zoolog Královédvorské ZOO - chov hadů

Vložit na svůj web

Patříte-li mezi příznivce Královédvorské ZOO, poslouchejte. Společně s námi se můžete dozvědět co vše se v zoologické zahradě chystá nového a zajímavého ke shlédnutí a proč stojí taková návštěva za to! 


Zvětšit mapu
Autor:  Jana Myslivečková

Nové články v rubrice

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas