26. července  2012  rubrika: Zprávy ze Zoo

ZOO každý měsíc ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové

Selata prasat savanových v ZOO Dvůr Králové - Foto: Jana Myslivečková

Selata prasat savanových v ZOO Dvůr KrálovéFoto: Jana Myslivečková

Každý poslední čtvrtek v měsíci vítáme v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové hosty ze ZOO Dvůr Králové. Sedmá letošní návštěva připadne na 26. července 2012. Po jedenácté hodině moderátorka Jana Házová přivítá ve studiu odborníka ze ZOO Dvůr Králové - zoologa Pavla Mouchu.

Od zoologa Pavla Mouchy se dozvíte novinky a aktuální zajímavosti z dění v Zoologické zahradě ve Dvoře Králové nad Labem. 

 

ZOO Dvůr Králové nad Labem - zoolog Pavel Moucha - novinky a aktuality, chovatelské úspěchy

Hovořit jistě bude zejména o chovatelských úspěších ZOO, kde se stále rodí nová a nová mláďata.
    

Náš host ze ZOO Dvůr Králové bude ve čtvrtečním dopoledním vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové také proto, abyste si mohli po 11. hodině zavolat na čísla do živého vysílání 495 582 222 nebo 495 582 223 a zeptat se na to, co zajímá právě vás. 

Do zákulisí života v Královédvorské ZOO vás necháváme nahlédnout na frekvencích Českého rozhlasu Hradec Králové vždy poslední čtvrtek v měsíci po jedenácté hodině. 

Patříte-li mezi příznivce Královédvorské ZOO, poslouchejte. Společně s námi se můžete dozvědět co vše se v zoologické zahradě chystá nového a zajímavého ke shlédnutí a proč stojí taková návštěva za to! 

Autor:  Jana Myslivečková
 

Nové články v rubrice

 • 26. července  2014     Video  rubrika: Zprávy ze Zoo

  Festival Doteky Afriky osloví všechny vaše smysly!

  Strhující hudební vystoupení, barvité workshopy, voňavé pokrmy, dobrodružné přednášky zanícených cestovatelů a odborníků, pro které se Afrika stala životní vášní - to vše a mnohem víc nabízí návštěvníkům další ročník...

   
 • 23. července  2014     Audio  rubrika: Zprávy ze Zoo

  Majestátná zvířata - buvolci běločelí a antilopy Kudu

  Jedním z míst na kterém najdete v klasické části královédvorské ZOO příjemné posezení je i výběh buvolců. Z laviček pod korunami stromů dobře uvidíte na velké kopytníky - buvolce běločelé a antilopy Kudu.

   
 • 16. července  2014     Audio  rubrika: Zprávy ze Zoo

  Cit, Betka, parfémy a káva

  Cit a Betka patří v ZOO Dvůr Králové nad Labem k novým přírůstkům. Příznačnější jména nemohl tento pár ani dostat - jedná se totiž o africké cibetky.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas