ZOO každý měsíc ve vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové

Selata prasat savanových v ZOO Dvůr Králové - Foto: Jana Myslivečková

Selata prasat savanových v ZOO Dvůr KrálovéFoto: Jana Myslivečková

Každý poslední čtvrtek v měsíci vítáme v dopoledním vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové hosty ze ZOO Dvůr Králové. Sedmá letošní návštěva připadne na 26. července 2012. Po jedenácté hodině moderátorka Jana Házová přivítá ve studiu odborníka ze ZOO Dvůr Králové - zoologa Pavla Mouchu.

Od zoologa Pavla Mouchy se dozvíte novinky a aktuální zajímavosti z dění v Zoologické zahradě ve Dvoře Králové nad Labem. 

 

ZOO Dvůr Králové nad Labem - zoolog Pavel Moucha - novinky a aktuality, chovatelské úspěchy

Vložit na svůj web

Hovořit jistě bude zejména o chovatelských úspěších ZOO, kde se stále rodí nová a nová mláďata.
    

Náš host ze ZOO Dvůr Králové bude ve čtvrtečním dopoledním vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové také proto, abyste si mohli po 11. hodině zavolat na čísla do živého vysílání 495 582 222 nebo 495 582 223 a zeptat se na to, co zajímá právě vás. 

Do zákulisí života v Královédvorské ZOO vás necháváme nahlédnout na frekvencích Českého rozhlasu Hradec Králové vždy poslední čtvrtek v měsíci po jedenácté hodině. 

Patříte-li mezi příznivce Královédvorské ZOO, poslouchejte. Společně s námi se můžete dozvědět co vše se v zoologické zahradě chystá nového a zajímavého ke shlédnutí a proč stojí taková návštěva za to! 

Autor:  Jana Myslivečková

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace