Dopolední expres10. března  2017 v 10:00  

Tři zoo v Ústeckém kraji nabízejí společnou vstupenku. Šetří peníze a navíc na ni můžete i vyhrát!

Zoo Děčín - Foto: Zoo Děčín

Zoo DěčínFoto: Zoo Děčín

Zoo v Ústí nad Labem, v Děčíně a Podkrušnohorský zoopark se dohodly, že budou nabízet společnou vstupenku. Každá ze zahrad je jiná, chová jiná zvířata a má jinou nabídku aktivit, takže si navzájem nekonkurují. Navíc je společná vstupenka pro i finančně výhodná.

Vstupenka do všech tří zahrad pro dospělého stojí 260 korun, pro dítě 140. To je o několik desítek korun méně, než když sečteme jednotlivé vstupného do tří zahrad. 

Každou ze zahrad na ni lze navštívit jednou. Je to zajímavá nabídka především pro rodiny s dětmi. Rodiče či prarodiče mohou v rámci víkendových nebo prázdninových výletů zabavit děti výletem za zvířátky v různých koutech kraje. Vstupenka platí jeden rok. 

Kde jsou tyto vstupenky k mání?  

Společné vstupenky můžete zakoupit v jakékoliv ze tří zoo, ale pozor, jich počet je omezený – v oběhu je jich pouze tisíc! Ke každé vstupence ještě zahrady připojí originální „zvířecí“ magnetku. Takže ti, kteří půjdou do všech tří zahrad, zároveň získají sérii různých magnetek. Navíc má společná vstupenka podobu pohlednice, takže ji na závěr lze poslat jako pozdrav z prázdninových toulek. 

Při návštěvě každé zoo navíc získá příchozí na vstupenku razítko, a pokud se mu podaří navštívit všechny tři zahrady do 31. října 2017, bude zařazen do slosování o ceny. Hlavní výhrou losování pak bude víkendový pobyt v Ústeckém kraji. 

Autor:  Lenka Šobová
Pořad: Dopolední expres  |  Stanice: Sever
Čas vysílání: pondělí-pátek 9:00  |  Délka pořadu: 3 hodiny  
 

Nové články v rubrice

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Ústecký kraj
  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Rumburk
  Od 20.2.2018 19:35 do 21.2.2018 02:00; v ulici Prosmycká v obci Lovosice okres Litoměřice; Aktuální stav: skladový areál Prosmycká; Pozor! Nadměrný náklad; očekávejte zdržení; Přeprava strojního zařízení. PARAMETRY ...
  ulice Studentská, Litvínov, okr. Most, uzavřeno, práce na silnici, Od 26.02.2018 11:04 Do 31.07.2018 11:04, v rámci akce: "Litvínov, U Zámeckého parku - rekonstrukce kanalizace a vodovodu". Objížďka IV. ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace