Josef Alois Náhlovský: Hraju pořád. Na divadle, za Amforu i s kapelou Kozí bobky

Komik, bavič a herec Josef Alois Náhlovský - Foto: Jakub Říšský

Komik, bavič a herec Josef Alois NáhlovskýFoto: Jakub Říšský

Josef Alois Náhlovský natáčí novou desku v nahrávacím studiu Českého rozhlasu Macac. Na desce budou skladby jak z vlastní tvorby jeho kapely Kozí bobky, tak i hity velikánů jako ZZ Top nebo Status Quo.

„Název naší kapely Kozí bobky se změní na Vymazlenou trojku, pokud hrajeme v dívčím internátě,“ vtipkuje Pepa Náhlovský. 

Nejradši vzpomíná na divadelní roli Čochtana v Divotvorném hrnci v divadle v Ústí nad Labem. Hru hráli 4 sezóny. Zahrál si i ve filmu Jak se krotí krokodýli. „Snad se natočí film podle mé pohádky Jak čertíci málem do nebe přišli,“ doufá Pepa Náhlovský. 

Už brzy vyjde knížka Vykutálené pohádky Pepy Náhlovského. Potkáme se v ní s postavičkami jako je třeba Omydlík, což je takový rarášek, který vás v noci lechtá. Pokud máte v domě Omydlíka, tak se pořád škrábete, i když se umyjete. Dalšími pohádkovými hrdinkami jsou víly Žabžulenka a Verunka, nebo permoník Myšulátko, který chrání horníky v dolech. 

Z rozhovoru Evy Bucharové se znalcem módy a barev Josefem Náhlovským také uslyšíte, že stále hraje fotbal na pravém křídle za Amforu, jestli plánuje svatbu, jak se potkal s mimozemšťanem a že jako velkovévoda Krušnohorský plánuje vlastní stát. 

Autor:  Eva Bucharová
Pořad: Host Dopoledního expresu  |  Stanice: Sever
Čas vysílání: pondělí-pátek 11:30  |  Délka pořadu: 25 minut  
 

Nové články v rubrice

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Ústecký kraj
  Od 24.2.2018 22:55 do 25.2.2018 01:00; v ulici Českolipská v obci Děčín; nehoda; převrácené vozidlo; havárie OA bez zranění.
  silnice I/13, v katastru obce Děčín, okr. Děčín, práce na silnici, provoz převeden do protisměru, stavební práce, Od 04.11.2017 00:00 Do 30.04.2018 23:59, akce "Silnice I/62 Děčín - Vilsnice“. Omezení ...
  ulice Pod Skalkou - ulice Pod Pivovarem, Klášterec nad Ohří, okr. Chomutov, most uzavřen, Od 07.02.2018 00:00 Do 31.10.2018 23:59, most uzavřen z důvodu havarijního stavu, vjezd do ulice (původně jednosměrné) ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace