Klub16. prosince  2016 v 10:00  

Členové Klubu Českého rozhlasu Sever si užili předvánoční setkání s ředitelem

Členové klubu Českého rozhlasu Sever s ředitelem Milanem Knotkem - Foto: Jaroslav Kouba

Členové klubu Českého rozhlasu Sever s ředitelem Milanem KnotkemFoto: Jaroslav Kouba

Ve čtvrtek 14. prosince večer se v ústeckém studiu setkal ředitel stanice Milan Knotek se členy Klubu Českého rozhlasu Sever, aby je informoval o tom, co plánuje na příští rok, i aby shrnul to, co Sever zažil v roce 2016.

Stanice podle něj prožila velmi úspěšný rok. „Udrželi jsme si podíl na trhu a otevřením zahrady Wolfrumovy vily atraktivním kulturním akcím jsme se stali nepřehlédnutelným společenským centrem regionu“, uvedl Knotek. 

Vyzdvihl rovněž videoprojekt Severočeské rozhledny, který je nyní ve své polovině, a mediální tábory organizované staničním elévem Martinem Duškem. 

Třicet členů klubu rovněž informoval o programových změnách v příštím roce. Novinkou bude např. znovuzařazení pořadu Tandem Jana Rosáka, a to každou sobotu a neděli od 13.00 hod. 

Mezi posluchače také zavítal moderátor Miroslav Tartárek, jehož Písničky na přání jsou už řadu let nejvyhledávanějším pořadem Českého rozhlasu Sever. 

Autor:  Milan Knotek

Nové články v rubrice

Stojíme o váš názor

Pište nám své názory přes webový
formulář, SMS, Facebook nebo
Twitter, můžete je i sdílet se svými
přáteli. Nejzajímavější názory rádi odvysíláme.

Ústecký kraj
  Od 21.10.2017 11:30 do 13:35; v ulici Chomutovská v obci Jirkov okres Chomutov; silnice uzavřena, nehoda; havarované vozidlo; probíhají záchranné a vyprošťovací práce; havárie OA na bok, se zraněním osob. ...
  Od 21.10.2017 11:15 do 13:20; v ulici Klíšská v obci Ústí nad Labem , délka 237m; nehoda; 2 havarovaná vozidla; bez zranění
  Od 21.10.2017 10:45 do 12:50; v ulici Osvoboditelů v obci Lovosice okres Litoměřice; nehoda; 2 havarovaná vozidla; bez zranění

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace