4. června  2012 v 07:56  rubrika: Úspěchy soutěžících

Finalistky Startu zpívaly na Dni dětí s Českým rozhlasem ve Zlíně

Eva Matějovská - Foto: Tereza Jelenová

Eva MatějovskáFoto: Tereza Jelenová

1. 6. 2012 jste mohli na náměstí Míru ve Zlíně slyšet zpívat naživo Evu Matějovskou, Lenku Švestkovou a Magdalénu Moudrou, finalistky soutěže START.ROZHLAS.CZ.

Vystoupení mladých talentovaných zpěvaček přišlo na řadu ve 13:00. Jako první zazpívala Magdaléna Moudrá z Prahy. 

Magdaléna (3. místo v soutěži START.ROZHLAS.CZ) si pro své vystoupení vybrala například píseň Jak silná mám tu stát (Alžběta Kolečkářová, v originále Adele) a Someone like you (Adele). Sklidila velký potlesk, už během vystoupení si získala srdce dvou mladých mužů, kteří stáli hned u pódia a její vystoupení doslova hltali. 

Lenka Švestková (2. místo v soutěži START.ROZHLAS.CZ) zazpívala celkem pět písní. Například You Lost Me (Christina Aguilera) nebo Illegal (Shakira). Na otázku, které hvězdě by ráda dělala na koncertě křoví, odpověděla moderátorům Petru Zajíčkovi a Romaně Navarové, že by nebylo špatné zazpívat si třeba s Ericem Claptonem. Lenčino vystoupení mělo ve Zlíně velký úspěch, publikum se skvěle bavilo. 

Jako poslední z finalistek Startu přišla na řadu Eva Matějovská, vítězka soutěže START.ROZHLAS.CZ 2012. Zazpívala čtyři písničky, mezi nimi i Zimní královnu nebo písničky z repertoáru Ewy Farne. I Eva nadchla publikum, ze kterého zněly pochvalné výkřiky a údiv nad tím, že ve 12 letech Evička zpívá tak, jak zpívá. 

Všem třem slečnám za vystoupení děkujeme a těšíme se snad brzy na viděnou na další akci Českého rozhlasu. 

Autor:  Tereza Jelenová
Pořad: Vlastní příspěvek  |  Stanice: Nová Média
 
 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas