OBRAZEM: Český rozhlas Region oslavil narozeniny na poděbradské kolonádě

Lázeňská kolonáda v Poděbradech - Foto: Tereza Čistotová

Lázeňská kolonáda v PoděbradechFoto: Tereza Čistotová

I letos jsme oslavili narozeniny Regionu s vámi, našimi posluchači. Na lázeňskou kolonádu v Poděbradech dorazilo první zářijovou sobotu kolem 3 000 návštěvníků. Na pódiu se vystřídala řada oblíbených interpretů a spolu s nimi všichni, které můžete znát z vysílání Českého rozhlasu Region.

Věra Martinová, Pavel Vítek nebo George and Beatovens s Karlem Kahovcem a Viktorem Sodomou patřili k hlavním tahákům bohatého programu. Kolonáda ale byla zaplněná od začátku, a tak příjemná atmosféra panovala také během koncertů Marcela Zmožka nebo Jany Chládkové. 

Program se věnoval zároveň osobnostem, které můžete znát z našeho vysílání. Potkat jste mohli vedle moderátorů Ivety Chlumské a Patrika Rozehnala jednotlivé redaktory, zprávaře a hvězdné hosty. O zábavnou vložku se postaral komik a častý host pořadu Humoriády Josef Mladý, zajímavosti ze zákulisí prozradil porotce soutěže Pochoutkový rok Jaroslav Sapík. 

Děti si hrály ve skákacím hradu, stánek VZP byl v neustálém obležení a dobrá nálada se nesla celou sobotou. Jednoduše řečeno děkujeme, že jste za námi dorazili!  

Tým Českého rozhlasu Region - Foto: Lucie Linhartová

Středočeský kraj
  Srážky: přeháňky, D4-34,5
  Srážky: sněžení, D11-41,6
  Srážky: sněžení, D11-41,4

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace