Naše akce14. července  2017  

Region na cestách přijede už ve čtvrtek do Neveklova

Na všech zastávkách vystoupí Marcel Zmožek - Foto: Martin Čuřík

Na všech zastávkách vystoupí Marcel ZmožekFoto: Martin Čuřík

Náměstí Jana Heřmana v Neveklově ožije ve čtvrtek 20. července koncertem hudebních hvězd a bohatým doprovodným programem. Do města ho přiveze náš tým v čele s Patrikem Rozehnalem.

„Neveklov je další zastávkou naší prázdninové akce Region na cestách, při které v průběhu léta zavítáme do různých míst středních Čech,“ přibližuje akci na náměstí Jana Heřmana moderátor Regionu Patrik Rozehnal. 

„Návštěvníci se můžou těšit na dvě hodiny nabité hudebními vystoupeními a zajímavým doprovodným programem,“ dodává průvodce celým odpolednem. 

Program na náměstí začne v 16 hodin a vystoupí v něm oblíbení zpěváci Marcel Zmožek, Jana Chládková a Marek Ženkl. Od 17 hodin se navíc můžete přímo z Neveklova zapojit do živého vysílání Českého rozhlasu Region a poslat někomu vzkaz v Písničkách od srdce. 

Po celé odpoledne bude připraven bohatý doprovodný program a soutěže o lákavé ceny. Dorazí sbor dobrovolných hasičů Neveklov, který s sebou přiveze vůz Tatra a záchranný člun. Ve stanu školičky Dešťovka si zase budete moci vyzkoušet hmatové a motorické hračky. Na děti bude čekat skákací hrad i dílna spolku Nevenie, kde se budou vyrábět pohledy a větrníky. 

Program:
16:00 Dětský pěvecký sbor ZŠ Jana Kubelíka, doprovod Leoš Kaucký (kytara)
16:15 Marek Ženkl
16:45 Jana Chládková
17:15 Marcel Zmožek 

Kompletní přehled letních zastávek Regionu na cestách naleznete zde

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace