Boleslav postoupila do semifinále fotbalového Mol Cupu, v lize bojuje o záchranu

15. březen 2018

Fotbalisté Mladé Boleslavi a Zlína doplnili Slavii a Jablonec v semifinále fotbalového Mol Cupu. Středočeši vyhráli nad Baníkem 2:1 po penaltách.

Mladá Boleslav odehrála 112 minut o deseti, už v osmé minutě byl totiž za souboj ve vápně vyloučen Mebrahtu, záložník Baníku Fillo odehrál zbytek zápasu s obvazem na hlavě.

Přesilovku využil po hodině hry po závaru před boleslavskou Brankou Hrubý, jenže domácí i v deseti vyrovnali díky Tomáši Přikrylovi.

Přikryl šel o chvíli později sám na branku, gólman Budínský ho srazil a i Baník dohrával v deseti, rozhodující gól nepadl nejen do konce zápasu, ale také za 30 minut prodloužení.

V penaltovém rozstřelu padlo devět branek za sebou. Až Tomáše Poznara vychytal gólman Martin Poláček a poslal Mladou Boleslav do semifinále.

V semifinále Boleslav a Zlín doplnily Slavii a Jablonec, o složení semifinálových dvojic se rozhodne ve čtvrtečním losu.

autoři: ppe , vman