'Brno hraje ligu?' Jágr si na Facebooku zažertoval na účet mistrovské Komety

Jaromír Jágr - Foto: Filip Jandourek

Jaromír JágrFoto: Filip Jandourek

Pětačtyřicetiletý hokejista Jaromír Jágr ve čtvrtek na svém facebookovém profilu zveřejnil video, kde se se svojí přítelkyní Veronikou Kopřivovou podivují nad tím, že hokejisté Komety Brno získali mistrovský titul.

Poté, co se hokejisté brněnského klubu po 51 letech dočkali mistrovského titulu, se sociální sítě začaly plnit nejrůznějšími vzkazy. Autorem jednoho z nich je i hokejista Florida Panthers Jaromír Jágr. 

Ten na svém profilu na Facebooku zveřejnil asi desetivteřinové video, kde si se svojí přítelkyní z vítězství Brna dělá legraci. 

- Jaromír Jágr: „Ty jo, teď tady čtu, že Brno vyhrálo ligu.“
- Veronika Kopřivová: „Brno hraje ligu?“
- Jaromír Jágr: „No, já nevim, asi jo.“ 

Jágr už v popisu videa zdůraznil, že se jedná o vtip a že se brněnští fanoušci jistě budou rozčilovat nad tím, že ve videu zmínil ligu, nikoliv extraligu. Přestože Jágr na adresu Komety vtipkoval, zároveň fanouškům klubu vzákazal, že si to zaslouží.  

Ve finále Kometa Brno porazila Liberec 4:0 na zápasy, když poslední duel série ovládla v domácím prostředí 5:2. Oslavy historického úspěchu začaly hned po zápase, když se fanoušci nahrnuli z tribun přímo na ledovou plochu. 

Jaromír Jágr ml. je majitelem hokejového klubu Rytíři Kladno, kde začínal a odkud se dostal do NHL. V době, kdy tam Jágr působil, hrál klub extraligu, teď se už několik let do ní snaží z 1. ligy vrátit. Ani letos se mu to však nepovedlo. 

Autor:   rez

Nové články v rubrice

Středočeský kraj
  Od 22.5.2018 09:45 do 10:50; D10 - 7.1km na trase Turnov - Praha; Pozor! Předmět na vozovce; kurta z kamionu přes jízdní pruhy
  Od 22.5.2018 09:45 do 10:45; D5 - 17.1km na trase Praha - Rozvadov; Pozor! Předmět na vozovce; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; na pravé krajnici leží dezén z pneumatiky nákladního ...
  ulice Tyršova, mezi křižovatkami ulic Zápská a Na baterii, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, uzavřeno, Od 26.05.2018 07:00 Do 26.05.2018 18:00, místní komunikace ul. Tyršova a místní komunikace ul. Augustina ...

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace