Český rozhlas Region nabídne vysílání z olympiády

Olympijské kruhy - Foto: Fotobanka Pixabay

Olympijské kruhyFoto: Fotobanka Pixabay

Aktuální výsledky, ohlasy českých reprezentantů, exkluzivní rozhovory i reportáže přímo z dějiště olympiády nabídne ve svém vysílání Český rozhlas Region. Případné úspěchy českých sportovců se stanice bude snažit přinést v přímém přenosu.

Český rozhlas je jediným rádiem v České republice, které má vysílací práva a může nabídnout přenosy i reportáže přímo z olympijských sportovišť. „Do Koreje odletělo 8 sportovních reportérů Českého rozhlasu a všechny jejich zprávy, reportáže i rozhovory budeme mít k dispozici. Každý den nabídneme čtyři pravidelné olympijské souhrny (v 7:30, 8:30, 12:00 a v 17:00), ale zpravodajství i jednotlivé příspěvky budou ve vysílání po celý den, Ranním Regionem počínaje a večerním vysíláním konče,“ říká ředitel Českého rozhlasu Region Tomáš Pancíř.  

Čeští olympionici v Jižní Koreji - Foto:  Český olympijský výbor

Čeští olympionici v Jižní KorejiFoto:  Český olympijský výbor

Ten se těší i na přímé přenosy. „Poprvé v historii připravil Český Rozhlas speciální olympijskou stanici. Bude vysílat po celou dobu olympiády a přinese mimo jiné přímé přenosy závodů v biatlonu, rychlobruslení nebo snowboardcrossu a samozřejmě i přenosy českých zápasů hokejového turnaje. A my na Regionu máme možnost se k těmto přenosům kdykoliv připojit. Těšíme se tak, že úspěchy českých sportovců, respektive klíčové okamžiky z nich, i my přineseme v přímém přenosu,“ dodává Tomáš Pancíř. Ona speciální stanice se jmenuje Radiožurnál – olympijský speciál a poslouchat jí můžete po celou dobu olympiády na internetu (www.radiozurnal.cz), v aplikaci pro mobilní telefony iRadio a také v digitálním vysílání DAB+. Mimochodem, o digitální rádio, na kterém můžete nejen tuto stanici poslouchat, se až do pondělí soutěží i v ranním vysílání Regionu. 

Český rozhlas Region se samozřejmě kromě hlavních českých hvězd bude soustředit na středočeské sportovce. A jednoho ze zástupců středních Čech představí už v sobotu 10. února ve vysílání detailněji. „V sobotu po 15. hodině přineseme posluchačům časosběrný rozhlasový dokument o berounském rodákovi Josefu Jandačovi. Náš reportér František Kuna s ním natáčel rok nejen o přípravách na olympiádu a výsledek rozhodně stojí za to,“ slibuje programový šéf Regionu Pavel Kozler.  

Autor:   redakce

Nové články v rubrice

Středočeský kraj
  Od 27.5.2018 23:05 do 28.5.2018 01:10; na silnici 11 u obce Odřepsy okres Nymburk; nehoda; OA x zvěř, bez zranění.
  D0, mezi km 82 a 3, ve směru Ruzyně - D7, pomalu jedoucí vozidlo údržby, zpevněná krajnice (odstavný pruh) uzavřená, Od 28.05.2018 07:00 Do 28.05.2018 09:30, , sekání trávy a údržba travních porostů, ...
  Od 27.5.2018 22:10 do 28.5.2018 00:15; na silnici 118 u obce Háje okres Příbram; nehoda; DN bez zranění srážka se zvěří bez úniku provozních kapalin

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace