Kladno prohrálo s Duklou 0:4. Jihlavský Straka začal baráž hattrickem

27. březen 2018

Na úvod hokejové baráže o extraligu jsou úspěšnější týmy, které brání účast v elitní soutěži. Jihlava porazila Kladno 4:0, Litvínov zvítězil nad Karlovými Vary 3:1.

Jaromír Jágr tentokrát do zápasu nenastoupil ani na jedinou sekundu. Povinných 15 startů pro start v baráži už má, a tak pouze na střídačce Rytířů v Jihlavě radil spoluhráčům.

Domácí Dukla ale byla před pěti tisícovkami diváků celý zápas lepší, o výsledek 4:0 se nejvíc zasloužil Petr Straka, který se zaskvěl prvním hattrickem letošní baráže.

Poprvé se 25letý útočník prosadil v deváté minutě, když dostal před Cikánkem dost času na dvě dorážky, podruhé se prosadil krátce po přestávce ranou z pravého kruhu a ve 44. minutě si po jeho akci nešťastně srazil do vlastní branky Repe.

V závěru zápasu upravil skóre na konečných 4:0 po elegantní otočce okolo branky Adam Zeman a Jihlava se ve 12kolové baráži ujala vedení.