Silvestrovská Humoriáda aneb zábava až na prvním místě

Jan Přeučil, Jiří Lábus, Iva Hüttnerová, Ladislav Županič, Uršula Kluková, Pavel Nový, Ivanka Devátá, Patrik Rozehnal - Foto: Martin Čuřík

Jan Přeučil, Jiří Lábus, Iva Hüttnerová, Ladislav Županič, Uršula Kluková, Pavel Nový, Ivanka Devátá, Patrik RozehnalFoto: Martin Čuřík

Humor k Silvestru bezesporu patří, proto jsme pro Vás připravili veselé a čertovsky laděné Pochoutky spolu s tříhodinovým zábavným finále pořadu Humoriáda. Můžete s Českým rozhlasem Region tedy strávit poslední hodiny roku 2017 a zvesela vstoupit do roku 2018.

V deset hodin si nalaďte Silvestrovské Pochoutky, ve kterých známá dvojice v podání Nadi Konvalinkové a Patrika Rozehnala přivítají rovnou čtveřici hostů. Režisér pohádky Čertoviny Zdeněk Troška a herci z této pohádky Oldřich Navrátil, Jakub Prachař a Radek Holub prozradí, jak probíhalo natáčení, jakým způsobem slaví Silvestra a jaké zážitky mají spojené s alkoholem. 

Poté už můžete pomalu začít vyhlížet samotný konec roku. Se speciální Humoriádou začínáme ve 21:00 a končíme krátce po půlnoci. Moderátor Patrik Rozhenal letos přivítal tři dámy a čtyři gentlemany. Do nového roku zavede posluchače Českého rozhlasu Region Jan Přeučil, Jiří Lábus, Iva Hüttnerová, Ladislav Županič, Uršula Kluková, Pavel Nový a Ivanka Devátá. 

Scénky si tentokrát vybírali samotní hosté, kteří veselé příspěvky doplňovali vlastními zkušenostmi a historkami. A na jaká témata se můžete těšit? Členové Humoriády se rozpovídali u okruhů cestování, doktorů, obezity, aut nebo striptýzu. A došlo také samozřejmě na všemi oblíbené vtipy. 

Jaká nálada panovala během natáčení? Dobře se bavili nejenom aktéři na pódiu, ale především návštěvníci v zaplněném sále. Sami se o tom ostatně můžete přesvědčit v přiložené fotogalerii. 

A zábava bude pokračovat i 1. ledna, kdy od desíti hodin nastoupí další dvouhodinový pochoutkový speciál. Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal přivítají v pražském baru známé televizní hlasatele. Marie Retková, Jana Smutná, Hana Švejnohová a Jiří Ptáčník se postarají o to, abyste do roku 2018 vstoupili s úsměvem. 

Autor:   redakce

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace