Týdenní zážitek: Prohlídka Škoda Muzea a exkurze do výrobních provozů Škoda Auto

Přelomové Škodě Tudor se v muzeu dostává náležité pozornosti - Foto: Michal Plšek

Přelomové Škodě Tudor se v muzeu dostává náležité pozornostiFoto: Michal Plšek

Soutěž ukončena. Výhercem se stal Zdeněk Smitka z Podělus. Gratulujeme!

Chcete si prohlédnout, jak se vyrábí vozy značky Škoda? Zúčastněte se naší letní soutěže, kde kromě dárkové sady Českého rozhlasu Region můžete vyhrát také soukromou prohlídku Škoda Muzea spolu s exkurzí do výrobních provozů firmy. 

Výherce netradičního zážitku vyzvedneme spolu s jeho blízkými a přivezeme k slavné mladoboleslavské automobilce. Spolu s vedoucím restaurátorské dílny zavítáte do Škoda Muzea, kde si v poklidu prohlédnete veškeré exponáty. Naleznete mezi nimi i původní vůz, který můžete znát z filmu Dědeček automobil. 

Do muzea Škodovky se v předstihu vypravil také zvláštní letní zpravodaj Regionu Michal Plšek. Podívejte se na jeho fotogalerii... 

Další zážitky poté načerpáte za oponou. V rámci exkurze totiž nahlédnete do výrobních provozů firmy Škoda Auto. Domů navíc dorazíte s plným žaludkem, jelikož po prohlídce bude následovat oběd pro všechny zúčastněné. 

Pozorně tedy poslouchejte naše vysílání a při poslechu speciální výherní písně nám zavolejte do studia. Přejeme hodně štěstí! 

Čtěte také: V mladoboleslavském Škoda Muzeu je k vidění i „dědeček automobil“

Úplná pravidla soutěže najdete zde

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace