Vítězka se setkala s herci ze hry Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství

Výherci soutěže spolu s herci - Foto: Martin Čuřík

Výherci soutěže spolu s herciFoto: Martin Čuřík

Kristýna Zubrová z Ptic u Prahy se stala výherkyní prvního speciálního zážitku. Spolu se svými blízkými navštívila představení Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství se speciálním servisem.

Účastníci se nejprve dozvěděli něco o historii divadla Studio DVA a prohlédli si velkoryse pojaté prostory pro návštěvníky. Důvod byl jednoduchý. Při navazující exkurzi do technického zázemí divadla vyniknul kontrast mezi velkými chodbami a úzkými, stísněnými šatnami a archivy. Každé volné místo má za oponou své opodstatnění. 

Před samotným představením se našel čas také na posezení v Divadelním klubu, kde čekal i podepsaný program od účinkujících. Po skončení Smolíkových a jejich podivuhodného dobrodružství se skupinka sama přesunula na pódium, kde byla možnost si veškeré propriety a dekorace prohlédnout a osahat. 

Zakončením celého zážitku bylo setkání se samotnými herci. Eva Holubová i Bohumil Klepl si již bez svých výrazných kostýmů popovídali s výherci a spolu se zbylým osazenstvem se vyfotili. 

Chcete se také zúčastnit soutěže Léto plné zážitků? Stále máte šanci! 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace