Zvláštní zpravodaj Regionu hledá místa pro letní středočeské výlety

Zámek Loučeň - Foto: Michal Plšek

Zámek LoučeňFoto: Michal Plšek

Muzeum zlata v Novém Kníně, obří labyrint na zámku Loučeň, zemědělské muzeum v Kačině nebo bylinná zahrada v Ostré na Nymbursku – to jsou některá z míst, která v prvních dnech navštívil zvláštní letní zpravodaj Českého rozhlasu Region.

Tipy na místa ve středních Čechách, která nabízejí zajímavé zážitky, přináší o prázdninách Region každý den ve svém vysílání. Základní informace doplněné o fotografie a další postřehy se denně objevují také tady na webu www.ceskyrozhlasregion.cz a na facebooku Regionu. 

„Střední Čechy opravdu nabízejí spousty zajímavých míst. Budu rád, když moje letní vstupy budou inspirací i pro ostatní. A pokud se na některá místa, o kterých mluvíme, vydáte, můžete si odnést i speciální noviny Českého rozhlasu Region, které jsme pro letošní léto připravili“, říká letní zpravodaj Regionu Michal Plšek. Noviny si můžete vzít třeba na zámcích Kačina, Loučeň a Dobříš nebo v Muzeu zlata v Novém Kníně. 

A pokud byste měli sami nějaký tip, kam by měl zvláštní letní zpravodaj Regionu zajet, určitě nám dejte vědět – na e-mailovou adresu region@rozhlas.cz

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas