Pochoutkový rok. Vyhrajte za svůj oblíbený recept vybavení do kuchyně

Steak ze svíčkové s hříbky - Foto: Fotobanka Pixabay, CC0 Public domain

Steak ze svíčkové s hříbkyFoto: Fotobanka Pixabay, CC0 Public domain

Baví vás vařit? Máte svůj oblíbený a zároveň jedinečný recept, na který nedáte dopustit? Pochlubte se svým osvědčeným rodinným receptem a vyhrajte nové vybavení do kuchyně.

Česká kuchyně, to nejsou jen knedlíky. I když na našich stolech hrají důležitou roli, zahrnuje toho česká kuchyně mnohem víc: skvělé polévky, omáčky, pečená masa, sladkosti, jednoduché pokrmy nebo naopak sváteční jídla. 

V rámci projektu Pochoutkový rok si můžete ověřit, jak dobře se vaří právě u vás, nebo načerpat inspiraci k dalšímu vaření. Pošlete nám svůj osvědčený recept, který vychází z českých tradic, a ukažte, že česká kuchyně ještě své poslední slovo rozhodně neřekla. 

Z obdržených receptů vybere porota složená z Pavla Pospíšila, Jaroslava Sapíka a Nadi Konvalinkové ty nejzajímavější. Každý týden navíc pošle moderátora Patrika Rozehnala zjistit, jak se zvolený pokrm připravuje. Všechny recepty pak samozřejmě najdete i na webu. 

V listopadu porota rozhodne o třech nejlepších receptech. A pro svého favorita budete moct hlasovat i vy. Výherci budou odměněni kuchyňskými elektrospotřebiči a speciální večeří s našimi pochoutkovými porotci. 

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde

Pochoutkový rok s Českým rozhlasem - Foto: Vladimír Staněk

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace