Poznávejte a vyhrávejte s pořadem Česko – země neznámá

Česko - země neznámá - Foto: Aleš Vavřík

Česko - země neznámáFoto: Aleš Vavřík

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Formou zábavné hry se dozvíte spoustu zajímavostí z domácích luhů a hájů a navíc můžete získat atraktivní ceny.

Interaktivní kvíz o České republice s názvem Česko – země neznámá se vysílá každý všední den ve 13 hodin. V každém díle se vysílají tři cestopisné reportáže o netradičních místech. 

Po odvysílání jednotlivých příspěvků navíc od moderátora uslyšíte tematickou soutěžní otázku. Zapojit se můžete jednoduše. Stačí zavolat na telefonní číslo 731 800 900, dovolat se do studia jako první v pořadí a správně odpovědět nebo si odpověď alespoň tipnout. 

Pokud se první volající netrefí, šanci dostává ještě druhý v pořadí. Každé otázky se mohou zúčastnit ale maximálně dva soutěžící. 

A na co se můžete těšit? Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o batohy, knihy nebo oblečení. Aktuální seznam výher si můžete prohlédnout na tomto odkazu

V pátek se navíc ze všech výherců za uplynulý týden losuje jeden šťastlivec, který obdrží velkou cenu. Víkendový pobyt v lázních může čekat třeba právě na vás! 

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde

Nové články v rubrice

Středočeský kraj
  Od 18.12.2017 11:45 do 13:50; v ulici Nádražní v obci Benešov; nehoda; 2 x OA bez zranění, průjezd se zvýšenou opatrností jedním JP.
  Srážky: přeháňky, D4-34,5
  Od 18.12.2017 11:40 do 13:45; v ulici Bezručova v obci Mělník; nehoda; 2 havarovaná vozidla; OA x NA bez zranění.

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace