9. ledna  2011 v 10:51  rubrika: Tipy

Narozeninové vysílání Radia Wave

5. narozeniny Radia Wave - Foto: Radio Wave

5. narozeniny Radia WaveFoto: Radio Wave

V narozeninovém duchu se ponese vysílání celý týden od 10. ledna. Každý všední den budeme rekapitulovat jednotlivé roky, které korespondovaly s existencí Radia Wave. Vrcholem pak bude přenos sobotního narozeninového večírku v MeetFactory.

Od pondělí do pátku budete mít možnost každé dopoledne v 11:20 zavzpomínat na hudební dění od roku 2006 do roku 2010. Připomenete si nejlepší alba, vzniky a zániky relevantních uskupení, ale nevyhneme se ani tématu krize hudebního průmyslu či pozoruhodným videoklipům. 

Odpoledne nám pak redaktoři přiblíží pohled na jednotlivých pět let existence stanice. Zrekapitulujeme si, které pořady a které osobnosti posílily naše vysílání, ale třeba i zákulisí stanice. Nahlédnout dále než do studia Radia Wave budete mít možnost ve 14:20. 

Historie našeho vysílání se začala psát v pátek 13. ledna ve 13 hodin, 13 minut a 13 vteřin. Ve čtvrtek proto poodhalí své hodnocení dosavadního vývoje stanice v rozhovorové hodině Odpolední session prozatímní generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan a programový ředitel Lukáš Hurník

Šestihodinový přímý přenos bude připraven na sobotu 15. ledna. Od 19:00 do 1:00 vám budeme dělat společnost z místa narozeninového večírku, který se bude konat v pražském klubu MeetFactory. Pokud nebudete moci dorazit na Smíchov, můžete si přímý přenos koncertů projektů dDamage, Bene & Stratasoul, Kolowrat a Dva poslechnout z našeho vysílání. Mezi jednotlivými vystoupeními pak Pavel Sladký bude zpovídat dlouhodobé partnery Radia Wave ze všemožných kulturních oblastí. Na wave.cz/koncert pak s námi můžete být nejen sluchem, ale i zrakem. 

Autor:  Ondřej Píša
 

Nové články v rubrice

 • 25. července  2012 v 10:27       rubrika: Tipy

  Hudební tipy: Maroon 5, Coldplay, Red Hot Chili Peppers

  Songs About Jane, debut Maroon 5, letos slaví desáté výročí a fanoušky potěšila obohacená výroční edice s bonusy. Kromě toho kapela přispěchala i s novým, již čtvrtým albem Overexposed.

   
 • 18. července  2012 v 12:45       rubrika: Tipy

  Hudební tipy: Amy MacDonald, Open Air Festival

  Life In A Beautiful Light je třetí deskou skotské písničkářky Amy MacDonald, která je plná pozitivních nálad a projevuje se zde třeba roční pauza, tu si vybrala po náročném turné k předchozí A Curious Thing.

   
 • 13. července  2012 v 11:32       rubrika: Tipy

  Jak fotit na přímém slunci?

  O prázdninách hodně fotíme. Určitě jste si všimli, že fotky vyfocené kolem poledne na přímém slunci často dopadnou špatně.

   

Anketa

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas