rubrika: Soutěže

Fotosoutěž Toulek českou minulostí ukončena

Orloj, Staroměstské náměstí a kostel P. Marie před Týnem, Praha 1 - Foto: Khalil Baalbaki

Orloj, Staroměstské náměstí a kostel P. Marie před Týnem, Praha 1Foto: Khalil Baalbaki

Včerejším dnem jsme ukončili fotosoutěž Toulky českou minulostí, která u příznivců fotografování a pořadu Toulek vzbudila velký ohlas. Do soutěže jste nám zaslali přibližně 650 snímků.

Fotografie nyní zpracováváme a budeme je postupně uveřejňovat ve fotogalerii na http://www.rozhlas.cz/toulky/fotogalerie

V průběhu května fotografie zodpovědně posoudí porota Českého rozhlasu. O výsledcích budeme informovat na webu Toulek českou minulostí a výherce budeme samozřejmě kontaktovat. 

Autor:  Magdaléna Dittlová
 

Nové články v rubrice

 • Toulky českou minulostí - soutěž

  Nejnovější soutěžní otázky Toulek českou minulostí z roku 2018 a k tomu správné odpovědi a jména výherců z předešlých soutěží:

   
 • Kdo to byl... soutěž

  Scházeli jsme se pravidelně každých 14 dní po 18 let, a pokaždé s trojicí neznámých. Tedy: oni byli a jsou ve skutečnosti docela známí, mnozí z nich i velice slavní, jenomže my Vám jejich jména neprozradíme. To už bylo... KDO TO BYL vrátili.

   
 • 24. září  2013 v 14:00       rubrika: Soutěže

  Soutěž Toulky českou minulostí

  Český rozhlas Brno pro vás na říjen opět přichystal zábavnou a poučnou soutěž, která navazuje na úspěšný pořad jež už 20. rokem vzniká v brněnském rozhlasovém studiu.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas