2. června  2011  rubrika: Soutěže

Fotosoutěž Toulky českou minulostí bude pokračovat

Útok jízdy - Foto: Zdeněk Pudil

Útok jízdyFoto: Zdeněk Pudil

V 1. kole fotosoutěže Toulky českou minulostí vybrala porota Českého rozhlasu celkem 6 vítězných snímků. Absolutním vítězem se stala fotografie zachycující rekonstrukci bitvy u Slavkova od Zdeňka Pudila.

Video kamera Samsung - Foto: Khalil Baalbaki

Video kamera SamsungFoto: Khalil Baalbaki

Autor vítězného snímku získal kvalitní videokameru Samsung. Dalších pět nejlepších autorů bylo odměněno CD MP3 Toulky českou minulostí podle vlastního výběru. Jejich fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii

Celkem se nám v soutěži sešlo téměř 700 snímků. Takový zájem nás proto dovedl k myšlence vyhlásit zanedlouho další, tentokrát prázdninové kolo fotosoutěže. Dáme tím šanci zapojit se všem, kteří se na své „toulky“ teprve chystají. Pravidla budou trochu přísnější. Budeme chtít, aby soutěžící přímo uváděli, ke kterému dílu Toulek se jejich fotky vztahují. Vítězné, ale i další zdařilé fotografie pak postupně zařadíme k jednotlivým dílům na web Toulek českou minulostí. Soutěžit se bude i tentokrát o atraktivní ceny. 

Více informací o 2. kole soutěže včetně kompletních pravidel uveřejníme v průběhu června. 

Autor:  Jana Kubáňová
 

Nové články v rubrice

 • Toulky českou minulostí - soutěž

  Nejnovější soutěžní otázky Toulek českou minulostí z roku 2018 a k tomu správné odpovědi a jména výherců z předešlých soutěží:

   
 • Kdo to byl... soutěž

  Scházeli jsme se pravidelně každých 14 dní po 18 let, a pokaždé s trojicí neznámých. Tedy: oni byli a jsou ve skutečnosti docela známí, mnozí z nich i velice slavní, jenomže my Vám jejich jména neprozradíme. To už bylo... KDO TO BYL vrátili.

   
 • 24. září  2013 v 14:00       rubrika: Soutěže

  Soutěž Toulky českou minulostí

  Český rozhlas Brno pro vás na říjen opět přichystal zábavnou a poučnou soutěž, která navazuje na úspěšný pořad jež už 20. rokem vzniká v brněnském rozhlasovém studiu.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas