16. září  2011 v 13:30  rubrika: Soutěže

Skončilo 2. kolo fotosoutěže Toulky českou minulostí

CD Toulky Českou minulostí - Foto: Khalil Baalbaki

CD Toulky Českou minulostíFoto: Khalil Baalbaki

Děkujeme všem příznivcům fotografování a pořadu Toulky českou minulostí, kteří nám do druhého kola fotosoutěže přispěli snímky z cest za historií naší země.

Fotografie, které splnily všechna kritéria podle uveřejněných pravidel, budeme postupně publikovat ve fotogalerii na http://www.rozhlas.cz/toulky/fotogalerie a u konkrétního dílu Toulek českou minulostí, ke kterému se obrázky vztahují. 

Stejně jako v prvním kole posoudí fotografie porota Českého rozhlasu a o jejich rozhodnutí budeme informovat na webu Toulek českou minulostí a všechny výherce budeme kontaktovat. Připomínáme, že autor vítězné fotografie získá cestovní retro radiobudík a CD komplet s 200 díly Toulek českou minulostí ve formátu MP3 dle vlastního výběru. Soutěžící, kteří se umístí na 2. a 3. místě získají CD komplet s 200 díly Toulek českou minulostí dle vlastního výběru a soutěžící na 4. až 6. místě CD s 50 díly Toulek českou minulostí dle vlastního výběru. 

Autor:  Magdaléna Dittlová
 

Nové články v rubrice

 • Toulky českou minulostí - soutěž

  Nejnovější soutěžní otázky Toulek českou minulostí z roku 2018 a k tomu správné odpovědi a jména výherců z předešlých soutěží:

   
 • Kdo to byl... soutěž

  Scházeli jsme se pravidelně každých 14 dní po 18 let, a pokaždé s trojicí neznámých. Tedy: oni byli a jsou ve skutečnosti docela známí, mnozí z nich i velice slavní, jenomže my Vám jejich jména neprozradíme. To už bylo... KDO TO BYL vrátili.

   
 • 24. září  2013 v 14:00       rubrika: Soutěže

  Soutěž Toulky českou minulostí

  Český rozhlas Brno pro vás na říjen opět přichystal zábavnou a poučnou soutěž, která navazuje na úspěšný pořad jež už 20. rokem vzniká v brněnském rozhlasovém studiu.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas