5. října  2011 v 15:10  rubrika: Soutěže

Vítěznou fotografií 2. kola fotosoutěže Toulky českou minulostí je snímek Kamenný most v Písku od Petra Nováka

Kamenný most v Písku - Foto: Petr Novák

Kamenný most v PískuFoto: Petr Novák

Vítězem 2. kola fotosoutěže Toulky českou minulostí se stal pan Petr Novák s fotografií Kamenný most v Písku. Snímek autor přiřadil k 209. schůzce Toulek českou minulostí: 25. března Léta Páně 1420 na hrázi rybníků Škaredévo a Markovce.

Z dalších autorů porota vybrala Marcelu Dostálovou za snímek Nástin, Jakuba Cejpka za snímek Archeopark Netolice, Marii Bukovskou za snímek Socha Anděl Gloria, Janu Beranovou za snímek Rodný dům V.J.Tomáška ve Skutči a Danu Klimešovou za fotografii Zlatý potok. 

Výherci se mohou těšit na CD Toulky českou minulostí z produkce vydavatelství Radioservis a autor vítězného snímku navíc z cestovního retro radiobudíku. 

Vítězné snímky si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii. 

Autor:  Magdaléna Dittlová
 

Nové články v rubrice

 • Toulky českou minulostí - soutěž

  Nejnovější soutěžní otázky Toulek českou minulostí z roku 2018 a k tomu správné odpovědi a jména výherců z předešlých soutěží:

   
 • Kdo to byl... soutěž

  Scházeli jsme se pravidelně každých 14 dní po 18 let, a pokaždé s trojicí neznámých. Tedy: oni byli a jsou ve skutečnosti docela známí, mnozí z nich i velice slavní, jenomže my Vám jejich jména neprozradíme. To už bylo... KDO TO BYL vrátili.

   
 • 24. září  2013 v 14:00       rubrika: Soutěže

  Soutěž Toulky českou minulostí

  Český rozhlas Brno pro vás na říjen opět přichystal zábavnou a poučnou soutěž, která navazuje na úspěšný pořad jež už 20. rokem vzniká v brněnském rozhlasovém studiu.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas