Klub Vltava

Diváci v Telefonotéce - Foto: Tomáš Vodňanský

Diváci v TelefonotéceFoto: Tomáš Vodňanský

Klub Vltava je volné sdružení posluchačů a příznivců naší stanice. Slouží zejména k navazování a udržování blízkého kontaktu mezi posluchači a tvůrci rozhlasových pořadů.

Ve čtvrtek 2. března v 19.00 vás zveme na setkání členů KLUBU VLTAVA - opět ve studiu 2 na Vinohradech. A téma našeho setkání? Tradiční. Společně s Evou Ociskovou představíme projekty a programy, na které se v následujících týdnech můžete těšit. Chybět nebudou ani „zvukové“ pozvánky z projektu Rakouský rok. Igor Tausinger vás, kromě programových tipů, bude „ladit“ u piana. Průvodkyní večerem bude Eliška Závodná. 

Klub Vltava je tu pro všechny, kdo se zajímají o kulturu, poslouchají stanici Vltava a chtějí víc než rozhlasový program: chtějí vědět, co se na Vltavě připravuje, a mají chuť vyjádřit svůj názor, mají zájem o společné poslechy, předpremiéry rozhlasových pořadů a další akce, chtějí dostávat čtvrtletník posluchačů a příznivců stanice s programovou přílohou, chtějí využívat výhod, plynoucích ze spolupráce klubu s různými kulturními institucemi. 

Dárkový poukaz Klubu Vltava - Foto: Adéla Knajzlová

Čtěte také: Pravidla soutěží

Čtvrtletník klubu Vltava

    První  |  Předchozí
Stránka 1  z celkem  4
Další  |  Poslední

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace