Volby 2006

AKTUALIZACE TOHOTO WEBU JE UKONEN.
Tuto strnku jsme pesunuli do Archivu web Ro.
Uveden informace proto nemusej bt aktuln a nkter soubory mohou bt nedostupn.

Královéhradecký kraj

16.05.2006 13:50

Kandidátní listiny stran jsou uvedeny v pořadí dle vylosovaných čísel. Údaje o kandidátech jsou uvedeny v pořadí: číslo na akandidátce, jméno, příjmení, titul, věk, příslušnost k politické straně či hnutí, současné zaměstnání či funkce, bydliště. 


1 Strana zdravého rozumu
1. Karban David, 26, BEZPP, ředitel pobočky, Dvůr Králové n.Labem
2. Crha Vítězslav, 48, BEZPP, truhlář, Úbislavice
3. Hanč Jiří, 38, BEZPP, elektromechanik rozv. zařízení, Vysoké Veselí
4. Plachetková Iva, 61, SZR, důchodce, Dvůr Králové n.Labem
5. Pražáková Naděžda, 42, SZR, vedoucí čerpací stanice, Rtyně v Podkrkonoší
6. Mádle Vladimír, 25, BEZPP, ředitel oblastní pobočky, Hradec Králové
7. Říhová Věra, 48, BEZPP, účetní, Dvůr Králové n.Labem
8. Demlová Marta, 38, BEZPP, kadeřnice - živnostník, Lázně Bělohrad
9. Pánek Milan, 47, BEZPP, živnostník, Stará Paka
10. Brož Marcel, 38, BEZPP, živnostník, Trutnov
11. Pajkrt Stanislav, 50, BEZPP, živnostník, Sobotka
12. Šafářová Eva, 44, BEZPP, živnostník, Bílý Újezd
13. Škarydková Jaroslava, 57, BEZPP, skladnice, Chlumec nad Cidlinou
14. Charousek Otakar, 45, BEZPP, brusič skla, Mladějov

3 Balbínova poetická strana
1. Urbánek Jaroslav, 47, BEZPP, sochař, Praha
2. Gambold Dalajn, 53, BEZPP, akademický malíř, Praha

5 Právo a Spravedlnost
1. Macura Karel, 62, BEZPP, obchodník, Hradec Králové
2. Lhotka Jaroslav MUDr., 67, BEZPP, důchodce, Jičín
3. Petřík František, 59, BEZPP, ředitel SOUZ, Sovětice
4. Šrotýř Ivan, 56, DS, velitel ostrahy, Jičín
5. Báleš Martin, 38, BEZPP, podnikatel, Hradec Králové
6. Hejdánek Václav Ing., 60, BEZPP, technik, Hradec Králové
7. Honegr Vladimír, 62, BEZPP, obchodní manažer, Hořice
8. Blechová Marie, 49, BEZPP, zaměstnanec SOUZ, Kladruby nad Labem
9. Soldán Ivan, 52, BEZPP, finanční poradce, Hradec Králové
10. Pluhař Zdeněk, 72, BEZPP, důchodce, Nechanice

6 NEZÁVISLÍ
1. Kunt Josef Mgr., 61, NEZ, středoškolský učitel, Skřivany
2. Kejzlarová Martina, 38, BEZPP, obchodní zástupce, Náchod
3. Otčenášková Zdenka MUDr., 45, BEZPP, oční lékařka, Nový Bydžov
4. Gyurkovská Miriam, 38, BEZPP, podnikatelka, Hradec Králové
5. Dufek Zdeněk, 50, BEZPP, živnostník, Královec
6. Hořejšek Ladislav, 59, BEZPP, technický pracovník, Smidary
7. Filipová Alena, 59, BEZPP, živnostník OSVČ, Hradec Králové
8. Koblížek Ladislav, 51, BEZPP, živnostník OSVČ, Hradec Králové
9. Šejvl Josef Mgr., 56, BEZPP, živnostník OSVČ, Hradec Králové
10. Dvořáková Zdenka Mgr., 69, BEZPP, živnostník OSVČ, Hradec Králové

8 Koruna Česká
1. Slanina Petr, 32, KČ, zdravotní technik, Hradec Králové
2. Ježek Petr, 36, KČ, konsultant IS, Hradec Králové
3. Lyko Jan, 32, KČ, technik, Hradec Králové
4. Bohdanecký Zdeněk, 28, KČ, specialista IS/IT, Praha 2
5. Smatek Radan, 41, BEZPP, úředník, Hradec Králové
6. Zedka Jiří, 25, BEZPP, úředník, Hradec Králové
7. Rybáková Miroslava, 48, KČ, mechanička, Hradec Králové
8. Holman Jakub, 21, BEZPP, student politologie, Hořice
9. Vymětalík Josef, 33, BEZPP, IT specialista, Hradec Králové
10. Marek Jiří Ing., 58, BEZPP, soukromý podnikatel, Humpolec
11. Hrbatý Stanislav, 33, BEZPP, dokumentátor ISO, Hradec Králové
12. Havelka Vladimír, 34, BEZPP, soukromý podnikatel, Petrovice
13. Drozd Martin, 34, BEZPP, IT specialista, Hradec Králové
14. Tůmová Andrea Mgr., 27, BEZPP, vysokoškolský pedagog, Praha 4
15. Marková Eva, 65, BEZPP, důchodkyně, Hradec Králové
16. Zasadilová Jindřiška, 54, BEZPP, rentgenová laborantka, Hradec Králové
17. Landmesserová Sylvie, 28, BEZPP, zdravotní sestra, Hradec Králové
18. Štěpánková Michaela Mgr., 30, BEZPP, zdravotní sestra, Česká Třebová
19. Jiran Luboš, 54, BEZPP, zdravotník, Třebechovice p.Oreb.

9 Občanská demokratická strana
1. Horníková Zdeňka Mgr., 53, ODS, poslankyně PS PČR, Náchod
2. Kafka David Ing., 57, ODS, ředitel ÚP, Hradec Králové
3. Lhota Zdeněk, 38, ODS, podnikatel, Hořice
4. Ježek Josef, 56, ODS, realitní makléř, Sedloňov
5. Kochan Jozef MUDr., 60, ODS, poslanec PS PČR, Trutnov
6. Procházka Miroslav Ing., 46, ODS, vedoucí odboru výpoč. systémů, Hradec Králové
7. Vojtěch Petr Mgr., 39, ODS, ředitel realitní kanceláře, Dvůr Králové n.Labem
8. Mojžíš Libor Mgr., 38, ODS, krajský zastupitel, Žernov
9. Vlasák Miroslav, 45, ODS, starosta, Žacléř
10. Záleský Vladimír Ing., 51, ODS, jednatel společnosti, Čestice
11. Kučera Miloslav Ing., 49, ODS, poslanec PS PČR, Lužany
12. Herman Boris Ing., 41, ODS, obchodní ředitel, Hradec Králové
13. Medová Renata, 45, ODS, podnikatelka, Hořice
14. Melnická Jitka, 56, ODS, kulturní referent, Vamberk
15. Trnovská Monika, 36, ODS, zdravotní sestra, Police nad Metují
16. Jaroš Emil Prim. MUDr. Ph.D., 62, ODS, lékař, Hradec Králové
17. Malijovská Bronislava Mgr., 49, ODS, obchodní zástupce, Nové Město n.Metují
18. Nýdrle Ondřej Mgr., 30, ODS, knihkupec, Nová Paka
19. Zima Petr Ing., 38, ODS, dispečer státního podniku, Rychnov nad Kněžnou
20. Mečíř Martin Bc., 35, ODS, podnikatel, Trutnov

10 Česká strana sociálně demokratická
1. Orgoníková Hana Ing., 59, ČSSD, stavební inženýrka, poslankyně, Hradec Králové
2. Snítilý Evžen, 52, ČSSD, poslanec, Náchod
3. Lesenská Vladimíra Ing., 42, ČSSD, technička, Týniště nad Orlicí
4. Böhnisch Robin PhDr., 29, ČSSD, učitel, poslanec, Mladé Buky
5. Šedivá Iva Ing., 51, ČSSD, poslankyně, Hořice
6. Třešňáková Jana PharmDr., 46, ČSSD, lékárnice, Hronov
7. Školoud Otakar Ing., 57, ČSSD, programátor, Hradec Králové
8. Škvařil Franišek, 60, ČSSD, místostarosta, Nová Paka
9. Ješina Josef, 61, ČSSD, inspektor silniční sítě, Rychnov nad Kněžnou
10. Trpák Pavel MUDr., 48, ČSSD, lékař, Trutnov
11. Talavašek Miloslav, 51, ČSSD, elektromechanik, Rychnov nad Kněžnou
12. Šklíba Karel, 55, ČSSD, ředitel Maratonstavu, Úpice
13. Lesák Vladimír, 42, ČSSD, kameraman, Hradec Králové
14. Paulů Blanka Mgr., 52, BEZPP, učitelka, Vrchlabí
15. Táborský Josef Ing., 54, ČSSD, programový manažer, Kopidlno
16. Tippner Jan Ing., 54, ČSSD, lesní inženýr, Klamoš
17. Mareček Jaromír Ing., 53, ČSSD, správní rada, Jaroměř
18. Mareček Svatopluk Mgr., 71, ČSSD, důchodce, Rychnov nad Kněžnou
19. Šolc Jaroslav, 52, ČSSD, soukromý zemědělec, Sobotka
20. Stolinová Radka, 33, ČSSD, poštovní doručovatelka, Velké Poříčí

11 SNK Evropští demokraté
1. Dohnálek Helmut, 40, SNK ED, 1. náměstek hejtmana, Rychnov nad Kněžnou
2. Štětina Jiří MUDr., 64, SNK ED, lékař, Hradec Králové
3. Berdychová Martina Mgr., 35, BEZPP, starostka, Holovousy
4. Petřikov Pavel, 46, BEZPP, trenér, Hradec Králové
5. Teplý Lukáš, 26, SNK ED, učitel cizích jazyků, Vrchlabí
6. Klepš Adolf, 41, BEZPP, náčelník HS Krkonoše, Špindlerův Mlýn
7. Řehák Luboš, 38, SNK ED, starosta, Val
8. Hauck Josef Ing., 55, SNK ED, projektant, Česká Skalice
9. Bezdíček Josef, 55, BEZPP, starosta, Čermná nad Orlicí
10. Čepelák Petr Ing., 32, SNK ED, obchodní referent, cestovatel, Broumov
11. Skalická Eva Mgr., 41, BEZPP, starostka, Olešnice v Orlic.hor
12. Regner Jan, 61, SNK ED, předseda výboru kraje KH, Studnice
13. Čáp Přemysl, 30, SNK ED, vedoucí nákupu a zmoc. kvality, Hostinné
14. Novotný Josef PhDr., 56, BEZPP, středoškolský učitel, Jičín
15. Rain Jiří Ing., 43, BEZPP, starosta, Dvůr Králové n.Labem
16. Žalský Zdeněk, 54, BEZPP, starosta, Podůlší
17. Židová Wanda, 43, BEZPP, obchodně technický poradce, Olešnice v Orlic.hor
18. Kraus Zdeněk Ing., 53, SNK ED, člen rady kraje KH, Černý Důl
19. Houf Vladimír MUDr., 55, BEZPP, lékař, Jaroměř
20. Marek Josef, 51, SNK ED, analytik programátor, Broumov

12 Unie svobody - Demokratická unie
1. Jelínková Jiřina Ing., 48, BEZPP, zahradní inženýr, Jaroměř
2. Haluza Radovan PharmDr. Ph.D., 44, US-DEU, jednatel spol. GENERI BIOTECH, Hradec Králové
3. Lukášová Valerie, 54, BEZPP, tajemnice ČSŽ, Trutnov
4. Jankovič Michael, 57, US-DEU, asistent senátora, Nové Město n.Metují
5. Voráčková Lea, 50, US-DEU, zdravotní sestra, Hradec Králové
6. Uhlířová Marie, 64, BEZPP, podnikatelka, Týniště nad Orlicí
7. Sobotka Jan Ing., 44, US-DEU, starosta města, Vrchlabí
8. Cejnar Karel, 59, BEZPP, místostarosta města, Červený Kostelec
9. Flousková Eva, 65, BEZPP, předsedkyně krajské rady ČSŽ, Broumov
10. Řehůřek Jiří MUDr., 48, US-DEU, praktický lékař, Trutnov
11. Váňová Marcela, 59, BEZPP, předsedkyně okresní rady ČSŽ, Trutnov
12. Jelínek Štěpán, 28, US-DEU, podnikatel, Opočno
13. Voborník Tomáš Ing., 46, US-DEU, stavební technik, Trutnov
14. Reinhardtová Oldřiška, 61, BEZPP, podnikatelka, Broumov
15. Šimek Oldřich, 35, US-DEU, starosta města, Špindlerův Mlýn
16. Foglová Milena, 52, US-DEU, obchodní manažer, Hradec Králové
17. Vítová Alice, 29, US-DEU, zdravotní sestra, Mladé Buky
18. Zezulák Ondřej Ing., 28, US-DEU, podnikatel, Hradec Králové
19. Charvátová Ivana, 37, BEZPP, živnostnice, Hradec Králové
20. Zich Miloš, 42, US-DEU, jednatel společnosti, Černožice

14 Pravý Blok
1. Dědeček Václav, 52, PB, manažer, politický analytik, Černilov
2. Lukáček Petr, 47, PB, živnostník, Mladé Buky
3. Matysková Edita, 34, PB, vedoucí provozu, Trutnov
4. Váňa Pavel, 59, BEZPP, bylinkář, léčitel, spisovatel, Nový Bydžov
5. Chaloupka Miroslav, 64, PB, živnostník, Broumov
6. Nosek Zdeněk, 45, BEZPP, podnikatel, Hostinné
7. Durchánek Petr, 51, BEZPP, živnostník, Rychnov nad Kněžnou
8. Schelinger Milan, 54, BEZPP, hudebník, Praha
9. Přibyl Karel, 70, PB, důchodce, Hronov
10. Kot Patrik, 24, PB, obchodník, Náchod
11. Dajč Tomáš, 22, BEZPP, podnikatel, Sobotka
12. Jankovič Miloš, 40, BEZPP, tesař - živnostník, Hostinné
13. Horák Jan, 58, BEZPP, živnostník, Vamberk
14. Petrus Jaroslav, 58, BEZPP, hoteliér, Zámostí-Blata
15. Kučerová Iva, 62, BEZPP, důchodce, Hronov
16. Libra Michal, 27, BEZPP, kuchař - číšník, Mladějov
17. Stěhule Josef, 71, BEZPP, důchodce, Náchod
18. Sopoušek Stanislav, 77, BEZPP, soukromý zemědělec, Vysoké Mýto
19. Svoboda Jiří, 70, BEZPP, důchodce, Hradec Králové

15 4 VIZE
1. Désteová Zuzana, 42, BEZPP, pojišťovací agent, Praha

18 Strana zelených
1. Penc Stanislav, 36, BEZPP, ochránce lidských práv, Staré Hrady
2. Štayrová Monika Ing., 43, SZ, pracovnice NKÚ, Hořice
3. Zídek Tomáš Ing., 47, SZ, vedoucí odboru VÚZE, Praha
4. Briš Petr, 50, SZ, strojní technik, Hostinné
5. Kulich Jiří RNDr., 45, BEZPP, ředitel stř. ekolog. výchovy, Horní Maršov
6. Polášková Anna RNDr., 58, BEZPP, vědecká pracovnice, Hradec Králové
7. Unger Jaroslav, 46, SZ, školník, Rokytnice v Orlic.h.
8. Věchet Martin, 41, BEZPP, kult.manag., fotogr., cestovatel, Trutnov
9. Fechtnerová Aneta Bc., 22, SZ, studentka, Hradec Králové
10. Havránek Jan Ing., 50, SZ, jednatel společnosti, Kostelec nad Orlicí
11. Miles Petr RNDr. CSc., 68, SZ, důchod., ornitolog a myrmekolog, Hostinné
12. Čížková Kateřina Mgr., 29, SZ, učitelka ZŠ, Vrchlabí
13. Pavlíček Miroslav Ing., 30, SZ, chemický technik, Rychnov nad Kněžnou
14. Studený Jiří Mgr., 46, BEZPP, vysokoškolský pedagog, Hradec Králové
15. Malík Jiří, 44, SZ, ochránce přírody, Teplice nad Metují
16. Bílek Daniel Ing., 39, BEZPP, ekolog, Vrchlabí
17. Říha Tomáš Ing., 59, SZ, elektrotechnik, Vrchlabí
18. Flídr Bohumil, 58, SZ, správce kulturního domu, Kostelec nad Orlicí
19. Kotfald Jiří, 41, SZ, technik, Týniště nad Orlicí
20. Hanousek Martin, 23, SZ, student, Velké Svatoňovice

20 Komunistická strana Čech a Moravy
1. Marková Soňa Mgr., 43, KSČM, poslankyně PS PČR, Náchod
2. Dlab Vlastimil, 54, BEZPP, poslanec PS PČR, Lázně Bělohrad
3. Havrda Alois Ing., 59, BEZPP, technik - ČD, Hradec Králové
4. Novák Milan JUDr., 53, KSČM, právník, Rychnov nad Kněžnou
5. Bubnová Blanka, 51, KSČM, zdravotní sestra, Trutnov
6. Ošťádal Jaroslav RSDr., 60, KSČM, soukromý podnikatel, Česká Skalice
7. Jandera Petr, 51, KSČM, učitel, správce sítě, Mostek
8. Ruml Otakar Dr. Ing., 56, KSČM, ředitel, Nová Paka
9. Sobotková Jana, 63, KSČM, důchodkyně, Dobruška
10. Štěpán Lubomír Ing., 51, KSČM, předseda výboru KÚ, Hradec Králové
11. Kapucián Antonín Ing., 30, BEZPP, technik, Častolovice
12. Špás Milan, 55, KSČM, předseda OV KSČM, Káranice
13. Meduna František Ing., 57, KSČM, překladatel, Náchod
14. Fejfar Jaroslav Ing., 50, BEZPP, ředitel, Lázně Bělohrad
15. Horský Zdeněk Ing., 57, KSČM, konstruktér, Trutnov
16. Šimša Petr, 32, KSČM, operátor ČD, Jičín
17. Ondráčková Marie, 54, KSČM, mistr, Týniště nad Orlicí
18. Jirásek Záviš, 60, KSČM, nezaměstnaný, Hradec Králové
19. Mertlík Vladimír, 57, KSČM, soukromý podnikatel, Dvůr Králové n.Labem
20. Volf Jiří, 56, KSČM, technik, Nové Město n.Metují

21 Koalice pro Českou republiku
1. Fanderlik Ivan Ing. CSc., 71, DEUČR, vědecký pracovník, Hradec Králové
2. Sedlák Jaroslav, 67, DEUČR, technik, Výrava
3. Šimek Antonín, 71, KAN, důchodce, Hradec Králové
4. Fanderlik Petr, 45, DEUČR, podnikatel, Hradec Králové
5. Müllerová Jana, 60, BEZPP, chemik, Hradec Králové
6. Kašpar Bohumír, 55, BEZPP, zemědělec, Výrava
7. Boudyš Filip, 24, BEZPP, technik, Hradec Králové
8. Kašparová Marie, 53, BEZPP, zemědělec, Výrava
9. Dvouletý Antonín, 36, HNPD, hasič, Polešovice
10. Burša Josef, 28, HNPD, hasič, Polešovice
11. Popová Květa, 52, NI(NEI), žena v domácnosti, Strupčice
12. Matys Vladimír Bc., 28, BEZPP, manažer, Jaroměř
13. Chudoba Jaroslav, 54, BEZPP, podnikatel, Hradec Králové
14. Svoboda Petr, 29, BEZPP, manažer, Jaroměř

22 Národní strana
1. Knapovský Miroslav Ing., 34, NS, IT technik, Červený Kostelec
2. Laš Radoslav, 35, NS, pedagogický racovník, Náchod
3. Burešová Ludmila MUDr., 59, BEZPP, lékařka, Hradec Králové
4. Jelínek Ivan Mgr., 56, RMS, učitel, Ostrava
5. Hýsek Lukáš, 29, NS, horník, Havířov
6. Lacina Jaroslav, 36, BEZPP, manažer, Praha
7. Ježková Jana Ing., 46, BEZPP, překladatelka, Havířov
8. Honkyš Arnošt, 45, NS, strážník, Bohumín
9. Karnovská Petra, 22, RMS, studentka VŠ, Bohumín
10. Karásková Andrea, 21, RMS, studentka VŠ, Bohumín

24 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1. Hanuš Jiří Ing., 58, KDU-ČSL, poslanec PS PČR, Červený Kostelec
2. Derner Vladimír Ing., 49, KDU-ČSL, krajský zastupitel, Třebechovice p.Oreb.
3. Vitvar Jiří Ing., 43, KDU-ČSL, místostarosta města Jičín, Jičín
4. Bartoš František MVDr., 53, KDU-ČSL, ministerský poradce, Rychnov nad Kněžnou
5. Mišoň Petr Ing., 60, KDU-ČSL, podnikatel, Mladé Buky
6. Uchytil Miroslav Ing., 48, KDU-ČSL, starosta města Chlumec n. C., Chlumec nad Cidlinou
7. Semerák Jan Ing., 59, KDU-ČSL, poradce ministra zahran. věcí, Úpice
8. Čápová Eva MUDr., 53, BEZPP, lékařka, Hradec Králové
9. Maršíková Pavla Ing., 58, BEZPP, místostarostka města Náchod, Náchod
10. Novotný Antonín, 62, KDU-ČSL, starosta obce Podbřezí, Podbřezí
11. Jirásko Jaroslav Ing., 39, KDU-ČSL, ředitel ZŠ, Lázně Bělohrad
12. Mudray Andrej Ing., 50, KDU-ČSL, ředitel Státní fondu ŽP, Hořice
13. Neumann Petr Ing., 39, KDU-ČSL, vedoucí oddělení IT, Nové Město n.Metují
14. Ulrich Pavel, 40, KDU-ČSL, starosta obce Kvasiny, Kvasiny
15. Vacek Vlastimil, 48, KDU-ČSL, učitel, Dvůr Králové n.Labem
16. Falta Jan Ing. arch., 40, KDU-ČSL, architekt, Hradec Králové
17. Kaizr Jan Simeon Mgr., 29, KDU-ČSL, středoškolský učitel, Jičíněves
18. Veselý Jiří MUDr., 37, KDU-ČSL, primář - nemocnice Broumov, Broumov
19. Hůlek Pavel, 31, KDU-ČSL, obchodní manager, Dobruška
20. Jebavá Štěpánka, 60, KDU-ČSL, učitelka, Vrchlabí

25 NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ
1. Čauševič Marie Ing., 51, BEZPP, ekonomický poradce, Ostrava
2. Zeman Jiří, 64, BEZPP, provozně technický ředitel, Rychnov nad Kněžnou
3. Blažková Marie, 44, BEZPP, členka zastupitelstva obce, Choustníkovo Hradiš.
4. Němec Václav, 58, BEZPP, starosta obce Cerekvice n. B., Cerekvice n.Bystřicí
5. Jansová Ludmila Mgr., 49, BEZPP, starostka obce Heřmánkovice, Heřmánkovice
6. Hamáček Josef Bc., 56, NEZ/DEM, podnikatel, Hradec Králové
7. Šubr Pavel Ing., 46, BEZPP, starosta města Lázně Bělohrad, Lázně Bělohrad
8. Flosman Bohumil, 51, NEZ/DEM, ředitel společnosti, Lukavec u Hořic
9. Rychnovský Petr, 39, NEZ/DEM, podnikatel, Dolní Dvůr
10. Klůzová Vítězslava, 60, BEZPP, pojišťovací poradce, Smiřice
11. Záveský Jiří JUDr., 57, NEZ/DEM, advokát, Jičín
12. Lukš Jan, 39, NEZ/DEM, ředitel hotelu, Vrchlabí
13. Kazdová Jaroslava, 70, BEZPP, starostka obce Lukavec u Hořic, Lukavec u Hořic
14. Scheuer Petr, 37, NEZ/DEM, technik, Trutnov
15. Bučková Eva, 26, BEZPP, asistentka ředitele, Hořice
16. Kotrbáček Vít, 28, NEZ/DEM, kameník, Hořice
17. Špaček Vladislav, 47, BEZPP, podnikatel, Nový Bydžov
18. Romel Petr, 35, BEZPP, podnikatel, Hradec Králové
19. Mintálová Marcela, 49, SŽJ, knihkupec, Jičín
20. Fiala Michal, 38, BEZPP, invalidní důchodce, Hradec Králové

26 STRANA ROVNOST ŠANCÍ
1. Šnajdrová Jana Ing., 40, SRŠ, ředitelka nemocnice, Žacléř
2. Pavlová Eva, 28, SRŠ, manažerka, Žacléř
3. Eflerová Martina, 27, BEZPP, úřednice, Žacléř
4. Bečvářová Lenka Ing., 46, BEZPP, vedoucí ekonomického oddělení, Hradec Králové
5. Sýpalová Helga, 62, SRŠ, důchodkyně, Žacléř


 

Nachzte se

v tematickm okruhu: Tmata
na webu: Volby 2006
v rubrice: Kraj Hradec Krlov

DÁLE V RUBRICE


Archiv

RSS  |  MAPA SERVERU  |  KARIRA  |  KONTAKTY  |  ENGLISH  (c) 2000 - 2019 esk rozhlas