Volby 2008

AKTUALIZACE TOHOTO WEBU JE UKONEN.
Tuto strnku jsme pesunuli do Archivu web Ro.
Uveden informace proto nemusej bt aktuln a nkter soubory mohou bt nedostupn.

Seznam kandidátů do krajských zastupitelstev v Jihomoravském kraji

ODS

Kandidáti:
1. Ing. Milan Venclík
2. Ing. Arch. Anna Procházková
3. Ing. Marek Juha
4. Ing. Jaroslav Pospíšil
5. RNDr. Miloš Šifalda
6. PhDr. Jaroslava Králová
7. Ing. Vojtěch Fabík
8. PaedDr. Ilona Sokolová
9. Ing. Ivan Charvát
10. Mgr. Jiří Šimeček
11. Ing. Jiří Kadrnka
12. Mgr. Vladimír Šmerda
13. Vít Blaha
14. Ing. Arch. Vojtěch Mencl
15. František Ondruš
16. Vladimír Ryba
17. Karel Jurka
18. Rostislav Koštial
19. Vladimír Stejskal
20. Jan Blažíček
21. Bc. Michal Lepka
22. Ing. Jaroslav Mokrý
23. Mgr. Richard Duřpekt
24. Ing. Jaroslav Dohnalem
25. Michal Kadlec
26. Petr Slezák
27. PaedDr. Miroslav Hula
28. Evžen Šik
29. Zdeněk Adamec
30. Petr Žemlička
31. Ing. Ivan Klíma
32. Libor Sadílek
33. Mgr. Zdeněk Čižmář
34. Ing. Miloš Kozumplík
35. Lenka Hrazdirová
36. Mgr. Pavel Gopfert
37. Ing. Oldřich Štarha
38. Ing. Alex Vytopil
39. Pavel Houšť
40. MUDr. Radek Handl
41. Mgr. Šárka Šilerová
42. Ing. Josef Svoboda
43. Ing. Jiří Němec
44. Ing. Josef Šiška
45. Ing. Ivana Stonová
46. PhDr. Jiří Kacetl
47. Ing. Arch. Jiří Říhák
48. MUDr. RostislavVerner
49. Jaroslav Martínek
50. RNDr. Jan Hodovský
51. Jan Růžička
52. Ing. Dagmar Nepeřená
53. Mgr. Jiří Janištin
54. Andrea Řičicová
55. František Stankovič
56. Bc. Hynek Julínek
57. Martin Beránek
58. Pavel Veselý
59. Rudolf Holátko
60. JUDr. Jakub Tihelka
61. Ing. Pavel Grygar
62. MVDr. Radim Poláček
63. Ing. Petr Čech
64. Jiří Kasala
65. Ing. Stanislav Krčmář
66. JUDr. Zdeněk Bouček
67. Ing. Radim Světlík
68. Ing. Petr Uhlíř
69. František Otáhal
70. Bc. Karel Souček

ČSSD

Kandidáti:
1. Mgr. Michal Hašek
2. Mgr. Václav Božek, Csc.
3. Bc. Zdeněk Pavlík
4. Mgr. Jiří Janda
5. Mgr. Ivo Polák
6. MUDr. Oldřich Ryšavý
7. PhDr. Jiří Altman
8. Irena Kočí
9. Ing. Mgr. Zdeněk Dufek
10. RNDr. Petr Hájek
11. Mgr. Marek Sklenář
12. Ing. Kateřina Kalinová
13. Aleš Ryšánek
14. Vít Rajtšlégr
15. JUDr. Václav Novák
16. PaedDr. Stanislav Svoboda
17. Ing. Viliam Záthurecký, MBA
18. Stanislava Slavíková
19. JUDr. František Šujan
20. Jan Šinogl
21. Ing. Zuzana Brzobohatá
22. Daniela Ottová
23. Mgr. Pavel Blažík
24. Jiří Petřík
25. Bc. Tomáš Soukal
26. Ing. Jiří Václavek
27. Ing. Jiří Frolec
28. PaedDr. Karel Bílek
29. Marek Šeiner
30. Dana Křížová
31. Dominik Šulc
32. RNDr. Jaroslav Hanák
33. JUDr. Milan Kolínský
34. Růžena Krčmařová
35. Zdeněk Sláma
36. Jiří Ziegler
37. Petr Zálešák
38. Marie Souralová
39. Jaromír Brančík
40. Jana Kratochvílová
41. Jaroslav Hrabovský
42. Karel Štongl
43. Marie Suchá
44. RNDr. Marie Barešová
45. MUDr. Jiří Růžička
46. Ing. Jan Kostelecký
47. Božena Kolajová
48. Bc. Radim Svoboda
49. PhDr. Pavel Grenad
50. Ing. Naděžda Špiříková
51. Ing. Rostislav Hakl
52. Jana Valášková
53. Mgr. Miloslav Brtníček
54. Alena Ďurišová
55. Ing. Jana Květinová
56. Mgr. Danuše Křiváková
57. Ing. Miloš Bílý
58. Bc. Kateřina Pavelková
59. RNDr. Karel Lepka
60. Ing. Antonín Hroza
61. Marlena Březovská
62. Ing. Tibor Koóš
63. Doc. Ing. Zdeněk Beran, Csc.
64. Mgr. Michal Souček
65. JUDr. Dalila Komárková
66. Ing. Lucie Punčochářová
67. Ing. Jaroslav Parolek
68. Roman Hanák
69. Ing. Josef Boula
70. Sichler Radim Ing., MBA

KSČM

Kandidáti:
1. MUDr. Vojtěch Adam
2. Ing. Pavel Březa
3. Stanislav Navrkal
4. Mgr. Ivo Pojezný
5. Ing. arch. Zdeněk Koudelka
6. Ing. Petr Krátký
7. Leopold Levák
8. RNDr. Daniel Borecký, CSc.
9. Ludmila Živná
10. JUDr. Jan Navrátil
11. Dr. Ing. Jan Procházka
12. Ing. Bohumil Smutný
13. MUDr. Jozef Fuska
14. Ing. Augustin Forman
15. JUDr. Helena Sýkorová
16. RNDr. Milada Hudcová
17. Mgr. Aleš Dumek
18. Mgr. Jiří Šmahaj
19. Mgr. Věra Křivánková
20. JUDr. Stanislav Šprtel
21. Hana Hajduchová
22. Josef Bouda
23. Ing. Hana Blatouchová
24. Mgr. Dušan Sušil
25. MUDr. Božena Hofrová
26. Ing. Pavel Maša
27. Pavel Balík
28. Zdeněk Tesařík
29. Mgr. Jaroslav Baštarová
30. Ing. Vítězslav Klein
31. Petr Šebek
32. Jana Cibulková
33. RSDr. Zdeněk Uhlíř
34. Jan Šedivý
35. Dagmar Švendová
36. Petr Brázda
37. Aleš Kříž
38. Luděk Škaroupka
39. Ing. Dalibor Hamliš
40. Mgr. Lenka Obořilová
41. Ing. František Šlapanský
42. Martin Florus
43. Jiří Fazor
44. Ing. Jiří Míča, CSc.
45. Vojtěch Tesař
46. Ing. Josef Ilčík
47. Ing. Jaroslava Hrozková
48. Zuzana Obdržálková
49. Adriana Lehutová
50. MVDr. Růžena Uranová, CSc.
51. Ing. Ladislav Býček
52. Jan Jelínek
53. Gabriela Valentová
54. Ing. Lydie Mertová
55. RNDr. Rostislav Polach
56. Martin Hochman
57. Ing. Libor Moudrý
58. RSDr. Lubomír Mlejnek
59. Pavel Vach
60. Ing. Antonín Rajda
61. MUDr. Blanka Chaloupková
62. Hana Matochová
63. Jiří Šula
64. Jan Herman
65. David Pazdera
66. Pavel Pavelka
67. Mgr. Anna Rozsívalová
68. Jan Brnka
69. Miroslav Ondřej
70. Petr Uhlíř

KDU-ČSL

Kandidáti:
1. Ing. Stanislav Juránek
2. JUDr. Marie Cacková
3. MUDr. František Adamec
4. Jan Koráb
5. Ing. Lubomír Šmíd
6. Ing. Václav Horák
7. RNDr. Libor Ambrozek
8. Ing. Pavel Balík
9. Ing. Martin Bedrava
10. Mgr. Jiří Bělehrádek
11. Ing. Anna Matějková
12. Mgr. David Macek, M.A.
13. Ing. Alois Vybíral
14. Ing. František Havíř
15. Pavel Prokop
16. Jiří Životský
17. Mgr. Richard Zemánek
18. RNDr. Miloš Petrů
19. Jan Husák
20. Mgr. Pavel Hořava
21. Ing. Jaromíra Vítková
22. MUDr. Pavel Krejzlík
23. Ing. Jiří Němec
24. RNDr. Marie Michalicová
25. Ing. Jan Vitula
26. PaedDr. Zdeněk Peša
27. Roman Celý
28. Ladislav Šustr
29. Ing. Zdeněk Vích, CSc.
30. František Houšť
31. Ing. Stanislav Kamba
32. Václav Salajka
33. Ing. Zdeňka Tesaříková
34. Petr Ducháček
35. Mgr. Monika Doležalová
36. Ing. Josef Mikulášek
37. Miroslav Rožnovský
38. Mgr. Renata Smutná
39. Oto Mašek
40. MUDr. Bohumila Majtanová
41. Ing. Zdeněk Nekula
42. Ing. Klára Liptáková
43. Pavel Čejka
44. Ing. Pavel Berka
45. Ing. Josef Veselý
46. Ing. arch. Elena Sládková
47. Ing. Radim Salay
48. Jaroslava Němcová
49. Ing. Jiří Uřičář
50. Ing. Hana Komariková
51. Bc. Pavel Vlk
52. prof. Ing. Zdeněk Kolíbal, CSc.
53. Ing. Martin Bálka
54. Ing. Antonín Tesařík
55. Ing. Petr Gabriel
56. František Smetana
57. Ing. Petr Hanák
58. Ing. Miluše Macková
59. Ing. Josef Uhlík
60. Lucie Krausová
61. Petr Jurčík
62. Jan Štěpánek
63. Ing.arch. Jaroslav Klaška
64. Josef Mifek
65. Ing. Jaroslav Řezáč
66. Marie Slavíková
67. Ing. Michal Škvařil
68. MUDr. Pavel Piler

Strana zelených

Kandidáti:
1. PhDr. Kateřina Dubská
2. MUDr. Jiří Kubrický
3. Mgr. Zuzana Benešová
4. Mgr. Martin Nawrath
5. Bc. Jaroslava Zahradníková
6. RNDr. Mojmír Vlašín
7. Michal Staněk
8. Mgr. Zdeňka Dohnálková
9. David Langar
10. Ing. Jaromír Herzán
11. Mgr. Jana Flamiková
12. Ing. Igor Marša
13. Petr Novotný Ph.D.
14. Bc. Milada Blatná
15. JUDr. Vítězslav Krabička
16. Petr Dušejovský
17. Bc. Kateřina Homolková
18. Vojtěch Šedý
19. Ing. Josef Mašek
20. Jaromír Šorf
21. Ing. Jana Drápalová
22. JUDr. Ing. Jaromír Vamberk
23. Mgr. Zdeněk Grombiřík
24. Ludmila Krejčová
25. Petr Husár
26. Ing. Karel Žilka
27. Mgr. Jiří Blažek
28. Mgr. Jiří Kubík
29. Halka Wronová
30. Mgr. Radim Cenek
31. Jakub Matula
32. Milan Matějů
33. Mgr. Anna Nagyová
34. Mgr. Martin Ander, Ph.D.
35. Ing. Petr Koudelka
36. Mgr. Jana Doležalová
37. Bc. Radek Přibyl
38. Petr Kotlán
39. PhDr. Zlata Hálová CSc.
40. Ivan Doleček
41. Milan Teraz
42. Jana Ševčíková
43. RNDr. Ivan Novotný
44. RNDr. Anastásios Jiaxis
45. Dagmar Čechová
46. Ing. Dalibor Šafařík
47. Martin Procházka
48. Drahomíra Patočková
49. RNDr. Yvonna Gaillyová
50. Ing. Jaromír Vašák
51. Bronislav Dušek
52. Věra Zabloudilová
53. Ing. Jan Bučíval
54. RNDr. Jan Hollan
55. Milan Vašíček
56. Libuše Kuncová
57. Ing. Petr Kazda
58. Jaromír Matějů
59. Magda Krabičková
60. Ing. Otakar J. Míka, CSc.
61. Luboš Ertl
62. Rudolf Pikola
63. Leopold Binder
64. Tomáš Vlach
65. Zdeněk Letocha

ALTERNATIVA 2008 (Strana pro otevřenou společnost, Liberální reformní strana, US-DEU)

Kandidáti:
1. Jiří Tomek
2. Ing. Jaroslav Dytrych
3. Bc. Miroslava Vykydalová, DiS
4. Mgr. Milan Hamerský
5. Ing. Vladimír Schovánek
6. Vilém Reichsfeld
7. MUDr. Drahomíra Jančářová
8. Mgr. Petr Řezníček
9. Mgr. Danuše Komárková
10. Ing. Jan Němčanský
11. Marek Ševeček
12. Ing. Jan Mega
13. Lubomír Nesnídal
14. Doc. Aleš Sekot
15. Viktor Šitavanc
16. Ing. Tomáš Baštán
17. Jana Putnová
18. Mgr. Eva Vašíčková
19. Ing. Zbyněk Wirth
20. Ing. Petr Výmola
21. Mgr. Tomáš Pexa
22. Milan Potůček
23. Věroslav Sláma
24. Monika Pavlíčková
25. Vladislav Rakušan
26. Mgr. Alžběta Kocmanová
27. Alois Kepák
28. Libor Černý
29. Ing. Václav Sobotka, CSc.
30. Kristýna Němčanská
31. Mgr. Vladimír Bartoš
32. MUDr.Karel Klanica
33. Jiří Koláček
34. Zdeněk Beránek
35. RNDr. Josef Drobili
36. Lenka Poláčková
37. Romana Černá
38. Prokop Pyszko
39. Renata Chmelová
40. Mgr. et Mgr. Václav Linkov
41. Radek Bednář
42. Mgr. Kateřina Ryšková
43. Ing. Petr Kopecký
44. Mgr. Oldřich Stražovský
45. RNDr. Miroslava Misáková
46. Eliška Slámová
47. Michal Kirš
48. Petra Zemánková
49. Pavel Haman
50. Marie Němčanská
51. Ing. Pavel Ondra
52. Veronika Pánská
53. Ondřej Výmola
54. Přemysl Březovin
55. Zdenka Kršíková
56. Vladimír Pirogov
57. Jakub Jabůrek
58. Kateřiná Jabůrková
59. Gabriela Soudová
60. Simona Ivanová
61. Markéta Rygalová
62. Martin Valihrach
63. Karolína Křipačová
64. Magdalena Rosi
65. Tereza Šmerdová
66. Šárka Baštánová, DiS.

SNK-ED

Kandidáti:
1. Ing. Dymo Piškula
2. Mgr. Eliška Kovářová
3. Jan Strmiska
4. Jan Šlahůnek
5. Mgr. Tomáš Třetina
6. Ing.arch. Martin Ondrouch, Ph.D.
7. Ing. Pavel Kaman
8. Gerta Mazalová
9. Ing. Pavel Trubáček, MBA
10. Ing. Pavel Dominik
11. Mgr. Risto Ljasovský
12. Ing. Michal Nesrsta
13. MUDr. Radovan Válek
14. MUDr. Ondřej Zahradníček
15. Ing. Jiří Černý
16. Ing. Jaroslav Miklenda
17. Michael Kavín
18. Mgr. Alena Adamcová
19. Martin Machay
20. Jan Dvořák
21. Ing. Dalibor Neděla
22. MUDr. Přemysl Dörr
23. Karel Pelikán, 44 let
24. Blahoslav Frank, 38 let
25. Mgr. Josef Molín
26. MUDr. Jiří Berka
27. Ing. Jiří Adámek
28. Libor Nazarčuk
29. Lubomír Marčík
30. Mgr. Oldřich Dohnal
31. Iveta Zouharová
32. Pavel Trubáček
33. Václav Sigmund
34. Jiří Štěpánek
35. Martin Radkovič
36. Ing. Petr Kostiha
37. Jakub Dvořák
38. Ing. Šárka Zbořilová
39. Radek Sedlák
40. PaedDr. Božena Havelková
41. Ing. František Kovařík
42. Tomáš Mráz
43. Vlasta Mokrá
44. Ivan Sulovský
45. MUDr. Michaela Kalousová
46. PhDr. Šárka Hlavatá
47. Mgr. Jitka Racková
48. Mgr. Miloš Kostovčík
49. Mgr. Zdeněk Petr
50. Miroslav Fridrich
51. Radek Kormoš
52. Dis. Jiřina Zongorová
53. Aleš Souček
54. Vladimír Rajský
55. Ing. Barbara Mikolášková
56. Kamila Rausová
57. Karel Král
58. Nina Kamanová
59. RNDr. Bohumila Černá
60. Stanislav Ditrich
61. Petr Hauzar
62. Mgr. Jaroslav Zůda
63. Iva Kratochvílová
64. Jiří Adamec
65. Jitka Hrnčířová

Konzervativní koalice (Konzervativní strana, Koruna česká, Právo a Spravedlnost, Republikánská strana zemědělského a malorolnického lidu)

Kandidáti:
1. Vojtěch Fila
2. Svatopluk Kalužík
3. MVDr. Jiří Čížek
4. Ing. Pavel Dudek
5. MUDr. Miroslav Beňo
6. PhDr. Petr Vláčil
7. Marie Salm-Reifferscheidt-Raitzová
8. RNDr. Pavel Henek
9. Jiří Pospíšil
10. Ing. Zdeněk Hrbek
11. MUDr. Josef Hrabovský
12. Ing. Arch. Radomír Rozehnal
13. Mgr. Ludmila Mrkvová
14. Ludmila Holzová, BA
15. Mgr. Pavel Přikryl
16. Mgr. Jarmila Zobačová
17. Ing. Jiří Ciprys
18. Mgr. Pavla Orinocká
19. RNDr. Karel Drdla
20. Andrea Apelová
21. PhDr. Martin Geisler
22. Helena Večeřová
23. Ing. Ladislav Pavlovský, CSc.
24. Dr. Jitka Svačinová
25. Eva Juračková
26. Pavel Horinka
27. Mgr. Robert Hakl, Ph.D.
28. Antonín Janás
29. Ing. Pavel Juránek
30. Zdeněk Procházka
31. Eva Fuxová
32. Ing. Martin Knotek
33. Mgr. Zbyněk Pevný
34. Jaroslav Kvasnica
35. Jaroslav Maslo
36. Mgr. Petr Rychnovský
37. Eva Konečná
38. Mgr. Cyril Modra
39. Dalibor Přikryl
40. Michael Němec
41. Josef Stehlík
42. RNDr. Ivan Petlan
43. Ing. Jarmila Veronika Pospíšilová
44. Doc. Ing. Zdeněk Smetana, CSc.
45. Markéta Šváčková
46. Ing. Pavel Horák, CSc.
47. Adam Trcala
48. Ing. Miroslav Stuchlík
49. Luboš Velecký
50. RNDr. Vladimír Šedivý, CSc.
51. Jiří Doležal
52. Eva Kalužíková
53. Pavla Velecká
54. Bc. Pavel Tenora
55. Dušan Formánek
56. Radoslava Beňová
57. Jan Vičenec
58. Marek Němec
59. Jiří Sýkora
60. Ing. Jiří Vrba, Ph.D.
61. Miroslava Kotíková
62. Marcela Miková
63. Marie Ceglédyová
64. Radovan Beňo
65. Jarmila Lenikusová

Moravané

Kandidáti:
1. PhDr. Jiří Pernes, PhD.
2. Tomáš Ingr
3. Jiří Novotný
4. Ing. Štěpán Pirnus
5. Ing. Jiří Dukát
6. Ing. Jaroslav Pazour
7. Vladimír Novotný
8. Ing. Milan Trnka
9. Stanislav Řezáč
10. František Novotný
11. Vladimíra Melounová
12. Jiří Dohnal
13. Oldřich Viřtl
14. Lubomír Mizera
15. Oskar Dvořák
16. Ing. Richard Němeček
17. Ing. Zdeněk Hřebačka
18. František Konečný
19. Ing. Jiří Kořínek
20. Michal Crhák
21. Marta Pixová
22. Ing. Zdeněk Zbožínek
23. Jiří Mašek
24. Petr Bičan
25. Ing. Ladislav Konečný
26. Miloš Řehák
27. PhDr. František Korvas
28. Ing. Blažej Zajíc
29. Bc. Tomáš Hlobil
30. Adolf Svoboda
31. Miroslav Vavřík
32. Ing. Pavel Procházka
33. Jana Novotná
34. Bohumír Gruber
35. Josef Šafařík
36. Jiří Vojtek
37. Květa Novotná
38. Josef Cicálek
39. Ing. Josef Pecl, CSc.
40. Ing. Aleš Sekanina
41. MUDr. Ivo Filouš
42. Věra Jarolímová
43. Vlastislav Peitl
44. Ing. Oldřich Ludík
45. Hubert Kircher
46. Josef Perník
47. Antonín Žiška
48. MUDR. Bernard Franta
49. Martin Vaněk
50. František Náhlík
51. Jiřina Filipovičová
52. Ing. Petr Vlach
53. Zdeněk Vokurka
54. Ing. Jaroslav Procházka
55. Mgr. David Mach
56. Jaroslav Vdoleček
57. Jaroslav Skalník
58. Ing. Milan Kuchař
59. Ludvík Gajdoš
60. Rudolf Albrecht
61. Ing. Arnošt Štěpánek
62. Jan Bureš
63. Radomil Janošek
64. Rudolf Mašek
65. Václav Novák
66. Jaromír Mráka

Strana zdravého rozumu

Kandidáti:
1. Jiří Stanislav
2. Dřevojan Zbyšek
3. Matouš Libor
4. Skácel Petr
5. Burger Jan
6. Kubačák Jan
7. Rádl Michal
8. Hladíková Ludmila
9. Minařík Ivo
10. MVDr. Křížová Vlasta
11. Zapletal Ladislav
12. Ing. Valchař Pavel PhD.
13. Pytela Antonín
14. Mgr. Holásek Miloslav
15. Musil Petr
16. Ing. Pelčáková Diana
17. Gryc Lukáš
18. Dvořáček Jaroslav
19. Ing. Kašpar Zdeněk
20. Jiříková Vladislava
21. Mládek Jiří
22. Fučík Zdeněk
23. Horák Radomír
24. Novotná Simona
25. Jurášek Pavel
26. Maštalíř Pavel
27. Drápal Vladimír
28. Rychling Zdeněk
29. Hrazdírová Iva
30. Řezáčová Hana
31. Vlčková Zlata
32. Mgr. Vlčková Zlata
33. Toufarová Jaroslava
34. Kašuba Jiří
35. Paseka Karel
36. Slezáková Blanka
37. Halas Pavel
38. Dvořáček Petr
39. Kašparová Jaroslava
40. Horáková Marcela
41. Bihari Jozef
42. Obořilová Marcela
43. Toufarová Eva
44. Opavský Oldřich
45. Tomek Jaroslav
46. Ing. Kejík Alois
47. Jelínek Radim
48. Rožnovský Rostislav
49. Ing. Babjárová Jana
50. Ambrozek Zdeněk
51. Krystýnková Petra
52. Chvátal Bořivoj
53. Řiháček Vojtěch
54. Opavská Anna
55. Čupr Zdeněk
56. Komendová Zdeňka
57. Jílková Pavlína
58. Adamec Jan
59. Jelínek Lukáš
60. Doležalová Emilie
61. Maštalíř Jan
62. Bilíčková Simona
63. Ševčík Jiří
64. Matoušová Libuše
65. Ondrášek Radovan
66. Pýrek Petr
67. Antlová Marie
68. Podhorányi Ludevít
69. Ambrozek Pavel
70. Opavský Oldřich

Dělnická strana - za zrušení poplatků ve zdravotnictví (Dělnická strana, Dělnická strana sociální spravedlnosti)

Kandidáti:
1. Skoumalová Simona
2. Křivánek Josef
3. Hanák Filip
4. Boudný Jaroslav
5. Matějka Karel
6. Vrabec Jan
7. Časková Kristýna
8. Pokorný Jan
9. Svobodník Drahoslav
10. Kotlanová Veronika
11. Fluss Marek
12. Durda Radomil
13. Málek Tomáš
14. Havlík Tomáš
15. Hladký Jiří

Strana důstojného života

Kandidáti:
1. Ing. Reichl Patrik
2. Ing. Najda Vladimír
3. Sedlák Jiří
4. Ševčík Vladimír
5. Zemánková Jana
6. Kolouchová Aneta
7. Ing. Pospíšil Pavel
8. Richter Pavel
9. Kočí Lenka
10. Ing. Trojan Oldřich
11. Komenda Libor
12. Dvořák Jaroslav
13. Kozlová Marie
14. Soldán Simon
15. Ing. Nezveda Jaroslav
16. Richter Jan
17. Valentová Petra
18. Konečná Dáša
19. Komendová Dagmar
20. Justová Marie
21. Sedlák Jiří
22. Sekanina Stanislav
23. Palo Zdenko
24. Veselý Karel
25. Staňková Eva
26. Janoušek Tomáš
27. Mgr. Cikánková Ludmila
28. Školl Jiří
29. Ing. Reichlová Jana
30. Pačinek Antonín
31. Mgr. Šebela Milan
32. Volková Lucie
33. Kadlečík Jiří
34. Přibyl Jiří
35. Hrnčiřík Pavel
36. Krátký Michal
37. Drozdová Marie
38. Valášková Ludmila
39. Rada Petr
40. Nečasová Marie
41. Najdová Martina
42. Schützová Květoslava
43. Sára František
44. Hynková Helena
45. Drozd Leoš
46. Soldánová Miroslava
47. Kapar Roman
48. Grepl Jaromír
49. Reichl Libor
50. Mgr. Kaparová Jana
51. Nezveda Martin
52. Mgr. Šťava Milan
53. Komínková Blanka
54. Aipldauer Erik
55. Moltáš Vladimír
56. Škvařilová Magdalena
57. Sedlák Přemysl
58. Svoboda František
59. Sedláková Milena
60. Soldán Antonín
61. Šarayová Jitka
62. Grenarová Zdeňka
63. Matula Vladimír
64. Sedláková Jana
65. Zezula Lukáš

Česká strana národně socialistická

Kandidáti:
1. Ing. Foral Tomáš
2. Miháliková Jana
3. Pokorná Danuška
4. Fenz Ivan
5. Mgr. Mazůrek Rudolf
6. PhDr. Sobola Pavel
7. Skalníková Jiřina
8. Mgr. Bartoník František
9. RNDr. Mgr. Palša Stanislav
10. Koudelka Libor
11. Doupovec Zdeněk
12. Mihálik Jozef
13. Driml Oto
14. Ing. Foral Bohumil
15. Sutorý Tomáš
16. Ing. Crhonek Milan
17. Ing. Vašek Lubomír
18. Mgr. Musil Miloš
19. Labský Zdeněk
20. Suchá Alena
21. Kovář Lubomír
22. Synková Monika
23. Kremlička Jaromír
24. Kovál Miroslav
25. Bohuslav Jiří
26. Ing. Kadlec Jiří
27. Prokopová Ludmila
28. Nikodýmová Jaroslava
29. Vysloužil Robin
30. Drimlová Veronika
31. Ing. Kovál Luboš
32. Plhal Pavel
33. Bc. Čukanová Ivana
34. Schwarz Lubomír
35. Sedláčková Kateřina
36. Hadrava Vladimír
37. Mihola Václav
38. Ing. Nováček Vladimír
39. Holiš Jaroslav
40. Studený Milan
41. Nemeškal Svatoslav
42. Ing. Balík Martin
43. Sprungová Vlasta
44. Ing. Honzírek František
45. Ludvíková Renata
46. Tulisová Hana
47. Prostějovský Karel
48. Kollárik Jiří
49. Trnka Jiří
50. Rabiáš Mojmír
51. Brožová Zdena
52. Zemek Ivan
53. Mihálik Jozef
54. Rouča Pavel
55. Čechová Eva
56. Nejezchlebová Barbora
57. Broža Stanislav
58. Broušek Kamil
59. Fenzová Emilie
60. Kwittová Ewa
61. Stupinská Karla
62. Kwitta František
63. Němcová Marie
64. Vysloužilová Denisa
65. Šubert Jaroslav
66. Foralová Olga
67. Ždánský Jiří

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

Kandidáti:
1. Mrkvička Miroslav
2. Seemannová Martina
3. Serba Pavel
4. Slavík Miroslav
5. Hrazdíra Jiří
6. Kučerová Květoslava
7. Wernerová Zuzana
8. Novotný Radek
9. Holíček Lubomír
10. Kappová Naděžda
11. Boháč Kamil
12. Pulec Dušan

Volte Pravý blok www.cibulka.net

Kandidáti:
1. Konečný Josef
2. Štěpánek Ladislav
3. Ing. Hejl Petr, CSc.
4. Bartók Igor
5. Růžičková Eva
6. Bartók Ivan
7. Hendrych Vladimír

NEZÁVISLÍ

Kandidáti:
1. Zdeněk Juračka
2. Ing. Dagmar Adámková
3. Václav Petrásek
4. Ing. Jana Krutáková
5. Milan Pennert
6. Ing. Pavel Novotný
7. Zdeněk Nováček
8. Michal Vago
9. Josef Rebenda
10. Radoslav Dvořáček
11. Eliška Břoušková
12. František Tichý
13. Pavel Holcman
14. Miroslav Klíč
15. Ing. Alena Loukotová
16. Bohdana Bartušková
17. PhDr. Ilona Žišková Vágnerová
18. Karel Urban
19. Bedřich Majer
20. RNDr. Zdeněk Bobek
21. Tomáš Šupa
22. Jaroslav Komosný
23. Bohumil Ott
24. Ing. Vladislav Moravčík
25. Ivana Juranová
26. Ing. Libor Dufek
27. František Hrnčíř
28. Vladimír Machala
29. Martina Šiborová
30. PhDr. Milena Nozdrovická
31. Vladimír Kubík
32. Jan Pernička
33. Marie Vlková
34. Marie Ritterová
35. Ondřej Bártek
36. Metoděj Skřeček
37. Mgr. Hana Zoubková
38. Pavel Lebloch
39. JUDr. Eva Ondráčková
40. Milena Moudrá
41. Eliška Smékalová
42. Ing. Pavel Jelínek
43. Ing. Jaromír Mikuška
44. Ing. Tomáš Smolík
45. Břetislav Osička
46. Martina Franková
47. Ladislav Tomek
48. Barbara Zbožínková
49. Anna Foukalová
50. Ing. Marek Novotný
51. Ondřej Kostka
52. Iveta Andrlová
53. Magdalena Sedláčková
54. Pavlína Dvořáčková
55. Tomáš Abrman
56. Bc. Yvona Nováčková
57. Václav Šálek
58. Václav Ročárek
59. Bc. Eva Tomečková
60. Lukáš Vlk
61. Dagmar Laššanová
62. Ing. Josef Lutera
63. Tomáš Sedláček
64. Jolana Preisslerová
65. Petr Rujzl
66. Tomáš Kostka

Folklor i společnost

Kandidáti:
1. Privarčák Jan Ing.
2. Lejsek Miroslav PhDr. Mgr. Bc.
3. Pecho Luděk Ing.
4. Rosenbergová Božena
5. D'Ambrosová Lucie Ing.
6. Lacinová Jiřina PhDr.
7. Biskup Evžen Ing.
8. Káňa Lubomír Ing.
9. Ningerová Romana
10. Fajbus Zdeněk Ing.
11. Dzurja Vladimír Ing.
12. Skýbová Lucie
13. Linhartová Marcela RNDr.
14. Rauscherová Libuše RNDr. CSc.
15. Rosypal Stanislav
16. Šindelková Jana
17. Vyzinová Jiřina
18. Kroupa Jaroslav
19. Stloukal Rostislav
20. Pavlíčková Mirka
21. Putna Václav
22. Kachlíková Jitka
23. Slavíková Alena
24. Kočí Sylva
25. Lejsek Rostislav
26. Privarčák Ján
27. Pecho Miroslav
28. Sláma Ivan

DOHODA PRO JIŽNÍ MORAVU (Doktoři-za uzdravení společnosti, NEZÁVISLÍ DEMOKRATÉ, evropští demokraté za právo, morálku a spravedlnost, Nezávislí starostové, Hnutí na podporu dobrovolných hasičů a dalších dobrovolníků, strana občanské sebeobrany, Nezávislá iniciativa, 4 VIZE - www.4vize.cz, Klub angažovaných nestraníků, Česká strana národně sociální, Strana drobných živnostníků a podnikatelů, Aktiv nezávislých občanů, Strana práce)

Kandidáti:
1. Haisová Anna JUDr.
2. Hudlík Petr
3. Střechovský Jan Ing.
4. Havlena Jaromír
5. Sedláčková Jaroslava
6. Rettegy Radoš
7. Drahonský Pavel Ing.
8. Kabelka František Ing. Arch
9. Čundrle Ivan Doc. MUDr. CSc.
10. Kopecký František
11. Ambrož Ladislav Mgr.
12. Kotas Tomáš AK. Arch.
13. Malá Lenka Mgr.
14. Zemánková Zuzana Ing.
15. Mužík Vladimír MUDr.
16. Dostál Leoš Ing.
17. Kozánek Petr Ing.
18. Nechvátal Libor MUDr.
19. Juraš Josef
20. Lejska Karel RNDr.
21. Koníček Rostislav Ing. PhD.
22. Malý Jiří PaedDr.
23. Svoboda Zdeněk
24. Štelclová Jana
25. Krul Radek MVDr.
26. Toufarová Ivana
27. Groch Ladislav MUDr. Ph.D.
28. Šibor Emil
29. Plevová Anděla
30. Gorčík David
31. Horák Jiří
32. Mago Tomáš
33. Bartušek Karel Ing. DiS.
34. Plotěný Michal Bc.
35. Opavský Svatopluk
36. Minařík Libor MVDr.
37. Veselý Miloš Ing.
38. Kudělková Jana Bc.
39. Vrzal Rastislav Mgr.
40. Funty Igor
41. Havlík Jan
42. Moudrý Ivo
43. Červená Zdeňka
44. Navrátil Michal Ing.
45. Baňoch Vladimír
46. Hlaváčová Lucie Ing.
47. Haisová Anna Mgr.
48. Holkup Ota Bc.
49. Kohout Robert Ing.
50. Gregorová Eva Mgr.
51. Hofírková Jana Ing.
52. Mátlová Petra
53. Duchoň Ferdinand
54. Bíbová Helena RNDr.
55. Čípek Pavel Ing.
56. Kůra Miroslav
57. Cihlář Petr
58. Věženský Lubomír JUDr.
59. Fedák Emil
60. Morysek Vladimír
61. Santler Petr
62. Němeček Zdeněk
63. Rausová Pavla
64. Šebelová Marie
65. Rychtarik Štefan Ing.
66. Švancara Milan
67. Viktor Petr
68. Sedláková Romana
69. Hříbal Michal

Zdroj: ČSÚ


 

Nachzte se

v tematickm okruhu: Tmata
na webu: Volby 2008
v rubrice: Jihomoravsk kraj

DÁLE V RUBRICE


Archiv

RSS  |  MAPA SERVERU  |  KARIRA  |  KONTAKTY  |  ENGLISH  (c) 2000 - 2019 esk rozhlas