VIDEO: Dáša, Věra, Cecílie, Michal, Lubomír a Antonín – naši krotitelé tuků

Ordinace, tuky - Foto: Milan Kopecký

Ordinace, tukyFoto: Milan Kopecký

AKTUALIZOVÁNO! Hra s názvem Krotitelé tuků začíná. U lékařky Ireny Zimenové se sešla šestice našich soutěžících, i když jich je vlastně pět. Vybrali jsme také pár z Měřína. Cecílie s Michalem se mohou vzájemně motivovat a v podstatě také hecovat. Doktorka Zimenová je právě z motivace nadšená.

První soutěžící, která bude všechno sledovat je Dáša Kubíková. Dáše je 45 let a jak sama říká, od té doby, co jsem přestala tancovat, tloustnu. „Jsem ale odhodlaná tomu učinit přítrž,“ směje se svým typickým způsobem. Dáša bude v celé hře hrát také roli reportérky. 

CÍLE: Dáša chce především „posílit“ pevnou vůli, naučit se správnému stravování a také pohybu.

Dáša Kubíková - Foto: Milan Kopecký

Čtěte také: Pojďte s námi zkrotit vaše tuky! Poradíme a pomůžeme

Paní Věra z Jihlavy 

Paní Věra uvedla v dotazníku, že má sedavé zaměstnání a chce do léta zhubnout do plavek. „Opravují nám výtah, chodím do třetího patra pěšky,“ usmívala se na vstupní prohlídce u lékařky. „Nechci mít v letních šatech bříško a nechci si pořizovat novou garderobu na léto.“ 

CÍLE: Paní Věra chce zlepšit postavu do letních šatů a plavek. A také chce poradit od odborníků, jak si udržet zdravý životní styl.

p. Věra, krotitelka tuků - Foto: Milan Kopecký

Michal a Cecílie z Měřína 

„Chtěl bych vypadat jako čtyřicátník ne jako sedmdesátiletej dědek. Fyzicky tak vypadám určitě,“ stojí si za svým Michal. „Mě sem přivedl partner, více méně asi hec. Chci se zase sama sobě líbit,“ dodává paní Cecílie. Oba žijí ve společné domácnosti v Měříně.  

CÍLE: Pan Michal má zdravotní problém a podle lékařky je každé kilo dole velkou výhrou. Paní Cecílie žije vyčerpávajícím tempem, chce se naučit vnímat priority.

p. Cecílie, krotitelka tuků - Foto: Milan Kopecký

p. Michal, krotitel tuků - Foto: Milan Kopecký

Budu ve větší životní pohodě 

Přišel i pan Lubomír. „Rozhlas to nevidí, ale vy ano, potřebuju to,“ řekl rezolutně. „Slibuji si, že získám ztracenou kondici, budu ve větší životní pohodě.“ 

CÍLE: Pan Lubomír chce napravit svůj životní styl, jídelníček, chce získat životní pohodu.

p. Lubomír, krotitel tuků - Foto: Milan Kopecký

Nechali mě v tom samotnýho, říká pan Antonín 

Manželka a snacha pana Antonína tak trochu nasměrovaly až k přihlášce do Krotitelů tuků. „Ony na mě: to zajímavý, to musíme zkusit, přihlas se tam! A když jsem se přihlásil, tak jsem zjistil, že mě v tom nechali,“ směje se Antonín. „Prý ale budou pečlivě dodržovat procedury, který se tady dozvím.“ 

CÍLE: Pan Antonín nejí nic nezdravého, ale jí hodně. Chce shodit pár kilogramů a naučit se zdravějšímu způsobu života.

p. Antonín, krotitel tuků - Foto: Milan Kopecký

Motivace – základ úspěchu, říká doktorka 

„Všichni do toho jdou s nadšením, myslím, že ta motivace u všech odpovídá, což jsem moc ráda, protože to zdravé hubnutí je důležité,“ říká na závěr lékařka Irena Zimenová.  

Nové články v rubrice

Pište, ptejte se

Pošlete svůj dotaz nebo námět
přímo do vysílacího studia.

Kraj Vysočina
  Od 16.12.2017 09:10 do 12:10; na dálnici D1 , délka 208m; překážka, která může bránit provozu v celé šířce vozovky nebo její části; odstavený návěs.
  silnice I/23, Třebíč, okr. Třebíč, práce na silnici, Od 16.12.2017 08:30 Do 16.12.2017 17:00
  D1, mezi km 93.9 a 112.5, ve směru Bohumín – PL, pomalu jedoucí vozidlo údržby, zpevněná krajnice (odstavný pruh) uzavřená, Od 16.12.2017 08:30 Do 16.12.2017 13:30, , údržba stromů a keřů, zdroj: ŘSD

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace